UNEC tələbələrinə MTU “AİM” –nin sertifikatları təqdim edilib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) tələbələri Rusiyanın Milli Tədqiqat Universiteti “Ali iqtisad Məktəbi”ndə stajkeçmə proqramın iştirakçıları olublar. Proqram hər iki ali məktəb arasında bağlanmış müqaviləyə əsasən həyata keçirilib.
UNEC-in BİM fakultəsinin 4-cu kurs tələbəsi Tanrıverdizade Kəmran, “İqtisadiyyat və Sənaye” fakultəsinin 3-cu kurs tələbəsi Musayeva Əminə və həmin fakultənin 2-ci kurs tələbəsi Şahmarova Sona MTU “AİM”–nin tədris prosesində və müxtəlif tədbirlərində aktiv iştirak ediblər.
Tələbələrimiz MTU “AİM”–nin “Dünya iqtisadiyyatı və Dünya siyasəti”, eyni zamanda “Sosial Elmlər” fakultələrinin tələbələri ilə birqə seminar və mühazirələri dinləyərək, çıxışlar ediblər.

Студентам UNEC вручены сертификаты ВШЭ НИУ
Студенты Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) стали участниками программы стажировки в Высшей школе экономики Российского Национального исследовательского университета. Программа была осуществлена на основе договора, заключенного между двумя университетами.
Студент 4-го курса факультета МЭО UNEC Танривердизаде Кемран, студент 3-го курса факультета «Экономика и промышленность» Мусаева Амина и студент 2-го курса этого же факультета Шахмарова Сона активно участвовали в учебном процессе и различных мероприятиях ВШЭ НИУ.
Наши студенты, вместе со студентами факультета «Мировая экономика и Мировая политика», а также факультета «Социальные науки»  ВШЭ НИУ, прослушали лекции и выступили на семинарах.