ADİU tələbələri imtahan nəticələri barədə müraciətlərini online edəcək
Mayın 6-da Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (ADİU) 2014/2015-ci tədris ilinin yay imtahan sessiyasına hazırlıq çərçivəsində innovativ layihənin təqdimatı keçirilib.
Tədbirdə təqdim olunan Elektron Müracət Sisteminin köməkliyi ilə tələbələr operativ şəkildə apellyasiya müraciətlərini edəcək və nəticələrini öyrənə biləcəklər. Bunun üçün “erize.asue.edu.az” saytına daxil olmaq kifayətdir. Sistem imtahan sessiyasının obyektiv və şəffaf təşkilinə, həmçinin tələbənin vaxtına qənaəti təmin edəcək. Təqdim olan layihənin müəllifi ADİU-nun 2 kurs tələbəsidir.

ASUE Students will be able to appeal online
On May 6 presentation the innovative project within the framework of the preparation to the summer examination session of 2014/2015 academic year was made at Azerbaijan State University of Economics (ASUE).
Via Online Appeal System presented during the event students will be able to appeal and know their results. They should only visit the site “erize.asue.edu.az”. The system will provide the unbiased and transparent exam session and save the student’s time. The author of the project is a second- year undergraduate of ASUE.