Biznes və menecment fakültəsi üzrə ən yüksək nəticə 609.6 bal olub
UNEC-in Biznes və menecment fakültəsinin dekanı dos. Mirağa Əhmədov və fakültə əməkdaşlarının I kurs tələbələri ilə görüşü keçirilib.
M.Əhmədov tədbirin əvvəlində birinci kursları təbrik edib və təhsillərində uğurlar arzulayıb.
Tədbirdə fakültə barədə tələbələrə məlumat verilib.  M.Əhmədov çıxışında fakültəyə “Biznesin idarə edilməsi”,  “Menecment”,  “Marketinq”,  “Beynəlxalq ticarət və logistika”  ixtisasları üzrə 516 nəfər tələbənin qəbul olduğunu və fakültədə bütün ixtisaslar üzrə keçid balları keçən illə müqayisədə  yüksəldiyini bildirib. Fakültədə ən yüksək nəticənin “Biznesin idarəedilməsi” ixtisası üzrə 609.6 bal olduğu qeyd olunub.

Наивысший результат по факультету Бизнеса и менеджмента составил 609,6 балла
Состоялась встреча декана факультета Бизнеса и менеджмента UNEC доц. Мирагы Ахмедова и сотрудников факультета со студентами I курса.
М.Ахмедов вначале мероприятия поздравил первокурсников и пожелал им успехов в учебе.
На мероприятии студентам была дана информация о факультете. В своем выступлении М.Ахмедов отметил, что на факультет по специальностям «Управление бизнесом», «Менеджмент», «Маркетинг», «Международная торговля и логистика» приняты 516 студентов и на факультете по всем специальностям проходные баллы в сравнении с прошлым годом поднялись. Было отмечено, что на факультете наивысший результат по специальности «Управление бизнесом» составил 609.6 балла.