Hüquq şöbəsininKamale m_ müdiri Bünyadova Kəmalə Aslan qızı
1983-cü ildə 87 saylı orta məktəbi bitirmiş, 1983-1985-ci illərdə Daxili İşlər Nazirliyinin Məlumat Mərkəzində işləmişdir. 1985-ci ildə T.Şevçenko adına Kiyev Dövlət Universitetinin hüquq fakültəsinə daxil olmuş, 1988-ci ildən təhsilini Bakı Dövlət Universitetitinin hüquq fakültəsində davam etdirərək 1990-cı ildə həmin fakültəni bitirmişdir.
1990-cı ildən Azərbaycan Respublikası Vəkillər kollegiyasının üzvü kimi ixtisası üzrə əmək fəaliyyətinə başlamışdır. 1993-1999-cu illərdə Azərbaycan Respublikası İstehlak Cəmiyyətləri İttifaqı (“Azərittifaq”) İdarə heyətinin hüquq idarəsinin rəisi, 1999-2009-cu illərdə “Azərbaycan Hava Yolları” Dövlət Konserninin “Azəraeronaviqasiya” müəssisəsi direktorunun hüquq məsələləri üzrə köməkçisi, 2009-2014-cü illərdə “Azərtunelmetrotikinti” Dövlət ASC İdarə heyətinin baş hüquqşünası vəzifələrində çalışmışdır.

Заведующий юридическим отделом  Буньядова Камаля Аслан кызы
Родилась 19 декабря 1965 года. В 1983 году окончила среднюю школу  № 87. В 1983-1985 гг. работала в Информационном центре Министерства внутренних дел. В 1985 году поступила на юридический факультет Киевского государственного университета имени Тараса Шевченко, с 1988 года, продолжив учебу на юридическом факультете Бакинского государственного университета,  окончила этот факультет университет в 1990 году.
С 1990 года начала работать по специальности, как член коллегии адвокатов Азербайджанской Республики. В 1993-1999 гг. работала в Совете директоров Союза потребительских обществ Азербайджанской Республики (“Azərittifaq”), на должности начальника юридического управления. 1999-2009 гг. работала на должности помощника директора по правовым вопросам предприятия “Azəraeronaviqasiya” Государственного концерна “Азербайджан Хава Йоллары”, в 2009-2014 гг. –  в качестве главного юриста Правления государственного ОАО “Azərtunelmetrotikinti”.