Azercell Tələbə Təqaüdü Proqramını elan edir
“Azercell Telekom” MMC Azərbaycanda təhsil alan tələbələrə aylıq təqaüd almaq imkanını təqdim edir! Tələbə Təqaüdü Proqram üzrə qalib gələn tələbələr ali təhsillərinin sonunadək 200 AZN məbləğində aylıq təqaüd almaqla yanaşı, telekommunikasiya sahəsi haqda biliklərini artırmaq, şirkətin korporativ tədbirlərinə və sosial fəaliyyətlərinə dəvət almaq, müxtəlif təlimlərdə iştirak etmək və şirkətdə təcrübə keçmək şansını əldə edəcəklər.
Azercellin Tələbə Təqaüdü Proqramının məqsədi:
• müvəffəqiyyətlə təhsil alan və akademik fərq yaradan tələbələrə xüsusi qayğı göstərmək,
• yüksək potensiallı tələbələrin gələcəkdə peşəkar kimi formalaşmasına dəstək olmaq,
• korporativ sosial məsuliyyətli fəaliyyətlərimiz çərçivəsində cəmiyyətimizə töhfə vermək.
Tələbə Təqaüdü Proqramı tələbələrə 2008-ci ildən etibarən təqdim olunur və bugünədək Azərbaycanın müxtəlif universitetlərində təhsil alan 120-dən çox tələbə Azercell şirkətinin təqaüdçüsü adına layiq görülmüşdür.
Müraciət qaydaları və seçim:
Tələbə Təqaüdü Proqramı üzrə Azərbaycanın ali təhsil ocaqlarının son iki kursunda təhsil alan tələbələr müraciət edə bilərlər. Müraciət ərizələri yalnız onlayn rejimdə aşağıdakı qaydada qəbul olunur:
• Bu saytın Karyera bolməsinin “Vakansiyalarımız”səhifəsinə daxil olun;
• Vakansiyarımız başlığı altında olan siyahıdan TƏLƏBƏ TƏQAÜDÜ PROQRAMI linkini tıklayın;
• Açılan pəncərədə mətni oxuyun və “Ərizəni göndər” linkindən onlayn müraciət ərizəsini açın;
• Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçisinizsə İstifadəçi adınızı və Parolunuzu daxil edərək müraciət ərizənizi göndərin. Əks təqdirdə qeydiyyat formasını doldurun və müraciət ərizənizi göndərin.
Müraciətlərin son qəbul tarixi 31 Oktyabr 2016-cı il tarixidir.
Seçim mərhələlərinin nəticəsi və növbəti mərhələlərə dəvət haqda məlumat bütün namizədlərə e-mail vasitəsi ilə təqdim olunacaq.
Qeyd: Müraciət ərizələri yalnız veb səhifəsi vasitəsilə qəbul olunduğu üçün Azercellin e-mail ünvanlarına və ofislərinə gətirilən müraciət ərizələri nəzərə alınmayacaq.
Sual və əlavə məlumat üçün [email protected] e-mail ünvanına və (012) 4967007 telefon nömrəsinə müraciət edin.

Azercell объявляет Программу Студенческой Стипендии!
ООО «Azercell Telekom» предоставляет студентам азербайджанских ВУЗов возможность получать ежемесячную стипендию! Студенты, успешно прошедшие все отборочные этапы будут получать ежемесячную стипендию в размере 200 AZN на протяжении всего периода обучения, а также возможность углубить знания в сфере телекоммуникаций, принять участие в корпоративных мероприятиях и социальной деятельности компании, стать участниками различных образовательных программ и пройти практику в компании.
Целью Стипендиальной Программы Azercell являются:
• забота о студентах с особыми академическими успехами и достижениями
• поддержка в формировании профессиональных навыков студентам с высоким потенциалом
• вклад в развитие общества в рамках Корпоративной Социальной Ответственности
Программа Студенческой Стипендии предлагается студентам с 2008 года и по сей день более 120 студентов, обучающихся в различных университетах Азербайджана носят почетное имя стипендиата компании Azercell.
Правила заявки и отборочные этапы:
Только студенты последних двух курсов ВУЗов Азербайджана могут подавать на Программу Студенческих Стипендий. Заявки принимаются только в режиме онлайн в следующем порядке:
• Зайдите в раздел «Вакансии» данного сайта;
• Нажмите на ссылку ПРОГРАММА СТУДЕНЧЕСКОЙ СТИПЕНДИИ из списка, под заголовком Вакансии;
• Ознакомьтесь с текстом в открывшемся окне и нажмите на ссылку «Отправить заявление»;
• Если Вы являетесь зарегистрированным пользователем, то внесите Имя пользователя и Пароль и отправьте заявление. В противном случае, заполните регистрационную форму и отправьте заявление.
Все заявления принимаются до 31 Октября 2016 г.
Информация о приглашениях на отборочные этапы и их результаты будут отправлены на адреса электронной почты кандидатов.
Примечание: Так как заявки на стипендиатскую программу принимаются только в онлайн режиме, заявления отправленные в офисы и на email адреса Azercell не будут рассматриваться.
Для получения дополнительной информации и по вопросам обращайтесь по адресу bursary@azercell.com и телефону (012) 4967007.