Magistrlərın nəzərinə: Alman professorun iştirakı ilə yaz məktəbi başlayır
Martın 27-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində UNEC ilə Almaniyanın Siegen Universitetinin magistrlərinin birgə iştirakı ilə Yaz Məktəbi təşkil olunacaq.
Yaz məktəbi dörd gün davam edəcək və UNEC ilə Siegen Universitetinin birgə layihəsi olan “EE-KEY-AZ Sahibkarlıq təhsili: Azərbaycanda iş yerlərinin yaradılması və məşğulluğun əsas amili kimi” layihəsi çərçivəsində keçiriləcək. Mühazirələr Siegen Universitetinin professoru Petra Moog tərəfindən aparılacaq.
Yaz məktəbində iştirak etmək üçün əsas tələblər UNEC-in magistri olmaq və ingilis dilində sərbəst danışa bilməkdir.
Müraciət üçün sənədlər:
• Biznes ideya (1 səhifəlik);
• Transkript (orta bal göstərilməklə);
• CV.
İştirakçılar müsahibə yolu ilə seçiləcəklər.
Yaz məktəbinin içtirakçıları kredit və sertifikat əldə edəcək. Həmçinin yaz məktəbinin nəticələrinə görə iştirakçılar Almaniyada təşkil olunacaq qış məktəbində də iştirak etmək şansı əldə edəcəklər.
Sənədlərin son qəbul tarixi: 12 mart 2018-ci il
Ünvan: UNEC, əsas tədris binası, İstiqlaliyyət 6, 115-ci otaq, Afət Ələkbərova, 492-60-45,   [email protected]

К сведению магистров: начинается весенняя школа с участием профессора Германии
27 марта в Азербайджанском государственном экономическом университете при совместном  участии магистров  UNEC и Зигенского университета Германии будет организована весенняя школа.
Весенняя школа будет продолжаться четыре дня и проведена в рамках совместного проекта UNEC и Зигенского университета «EE-KEY-AZ предпринимательское образование: Создание рабочих мест в Азербайджане и как основной фактор занятости».
Для участия в весенней школе основным требованием является быть магистром UNEC и уметь свободно владеть  английским языком.
Документы для обращения:
• Идея-бизнес (1 страница);
• Транскрипт (с указанием среднего балла);
• CV.
Участники будут избраны по собеседованию.
Участники весенней школы получат кредит и сертификат. Также по результатам весенней школы участники получат возможность участия в зимней школе в Германии.
Крайний срок приема документов: 12 марта 2018 год
Адрес: UNEC, основной учебный корпус, Истиглалият 6, 115-я комната, Афат Алекберова, 492-60-45,  [email protected]