“EXUS Business Consulting & Training” şirkəti UNEC tələbələrinə təlim keçib
Noyabrın 12-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Kommersiya fakültəsinin tələbələrinə “EXUS Business Consulting&Training” şirkəti “Kommersiya müəssisələrində biznes infrastrukturunun formalaşdırılması” mövzusunda təlim keçib.
Təlimdə şirkətin direktoru Ənvər Yavəroğlu tələbələrə müştəri məmnuniyyətinin artırılması, idarəetmə strukturunun təhlili, müasir satış, insan faktorunun biznesdəki yeri və rolu haqqında geniş məlumat verib.
Ticarət kafedrasının professoru Aydın Səmədov kommersiya elminin biznesin inkişafındakı rolundan danışıb, təsnifləşdirilməsi istiqamətlərini təhlil edib.
Kommersiya fakültəsinin dekanı Mirağa Əhmədov təlimlərin gələcək məzunların biznes fəaliyyətində böyük rol oynayacağını bildirib.
Sonda iştirakçıları maraqlandıran suallar cavablandırılıb və qonaqlara üzərində UNEC-in loqosu əks olunan hədiyyələr və yeni çap olunan kitablar hədiyyə edilib.

Компания “EXUS Business Consulting&Training”провела тренинг для студентов UNEC
12-го ноября компания “EXUS Business Consulting & Training”провела для студентов факультета «Коммерция» Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) тренинг на тему «Формирование бизнес-инфраструктуры на коммерческих предприятиях».
На тренинге директор компании Анвер Явероглу предоставил студентам широкую информацию о повышении удовлетворенности клиента, анализе структуры управления, современной продаже, месте и роли в бизнесе человеческого фактора.
Профессор кафедры «Торговля» Айдын Самедов рассказал о роли науки о коммерции в развитии бизнеса, дал анализ его классификации.
Декан факультета «Коммерция» Мирага Ахмедов отметил, что тренинги сиграют большую роль в бизнес-деятельности будущих выпускников.
В завершение, участники получили ответы на интересующие их вопросы и гостям были преподнесены подарки с изображением логоса  UNEC, и свежеизданные книги.