“EXUS Business Consulting & Training” şirkəti UNEC tələbələrinə təlim keçib
Noyabrın 12-də Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Kommersiya fakültəsinin tələbələrinə “EXUS Business Consulting&Training” şirkəti “Kommersiya müəssisələrində biznes infrastrukturunun formalaşdırılması” mövzusunda təlim keçib.
Təlimdə şirkətin direktoru Ənvər Yavəroğlu tələbələrə müştəri məmnuniyyətinin artırılması, idarəetmə strukturunun təhlili, müasir satış, insan faktorunun biznesdəki yeri və rolu haqqında geniş məlumat verib.
Ticarət kafedrasının professoru Aydın Səmədov kommersiya elminin biznesin inkişafındakı rolundan danışıb, təsnifləşdirilməsi istiqamətlərini təhlil edib.
Kommersiya fakültəsinin dekanı Mirağa Əhmədov təlimlərin gələcək məzunların biznes fəaliyyətində böyük rol oynayacağını bildirib.
Sonda iştirakçıları maraqlandıran suallar cavablandırılıb və qonaqlara üzərində UNEC-in loqosu əks olunan hədiyyələr və yeni çap olunan kitablar hədiyyə edilib.

Students of the School of Commerce of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) got trained on “Formation of Business Infrastructure in the Commercial Enterprise” by the “EXUS Business Consulting & Training” company on November 12.
Students were delivered detailed information about the increasing customer satisfaction, analysis of administrative structure, location and role of modern sales and human factor in business by the Director of the company Anvar Yaveroghlu.
Professor of the Department Trade Aydin Samadov spoke about the role of the Science Commerce in the development of business and analyzed its classification and directions.
Dean of the School of Commerce Miragha Ahmadov said the trainings will play great role in the graduates’ business activities.
The participants’ questions were responded and the guests were presented gifts with UNEC’s logo and newly printed books.