EY şirkəti UNEC-də tələbələr üçün təlimlər keçib
UNEC-in Karyera mərkəzinin təşkilatçılığı ilə Ernst&Young Azərbaycan (EY) şirkəti tərəfindən tələbələr üçün “Audit school” proqramı keçirilib.
8 günlük proqramda 26-sı UNEC tələbəsi olmaqla, ümumilikdə 32 tələbə iştirak edib. UNEC Karyera Mərkəzində keçirilən proqram çərçivəsində tələbələrin EY şirkətinin müxtəlif departamentlərin nümayəndələri ilə görüşləri təşkil edilib. Onlara audit, yumşaq bacarıqlar və texniki bacarıqların inkişafı üzrə təlimlər, “case study”lər keçilib.
Proqramın sonuncu günü tələbələr EY Azərbaycan şirkətinin ofisində olublar. Təlimi uğurla bitirmiş tələbələrə sertifikat və hədiyyələr təqdim olunub.

В UNEC компания EY провела для студентов тренинги
При организационной поддержке Центра карьеры UNEC компанией Ernst&Young Azərbaycan (EY) для студентов проведена программа «Audit school».
В 8-дневной программе приняли участие 32 студента, 26 из которых были студентами UNEC. В рамках программы, проводимой в Центре карьеры UNEC, были организованы встречи студентов с представителями различных департаментов компании EY. Для студентов были проведены тренинги по аудиту, развитию мягких и технических навыков, а также «case study».
В последний день программы студенты посетили офис EY Azərbaycan. Студентам, успешно завершившим обучение, были вручены сертификаты и подарки.