“Gənc Bankir Məktəbi”nin qalibləri – SABAH tələbələri
SUES İctimai Birliyinin təşkilatçılığı, “Azər Türk Bank” ASC-nin tərəfdaşlığı, “Reduco” Tədris Mərkəzinin maliyyə dəstəyi keçirilən layihə iki mərhələdə keçirilib. İlk mərhələdə komanda üzvlərinə iki həftə ərzində “Azər Türk Bank” ASC tərəfindən bank sektoruna aid mövzularda təlimlər keçirilib. 2-ci mərhələdə isə komandalar püşkatma yolu ilə seçdikləri ölkənin bank sistemi haqqında araşdırma apararaq elmi-tədqiqat işi hazırlayıblar. Yarımfinal mərhələsində tədqiqat işlərini münsiflər heyətinə təqdim edən komandalar arasından finalçılar müəyyən  edilib.
Final mərhələsində 12 komanda mübarizə aparıb. Münsiflər heyəti birinciliyə SABAH qrupunun tələbələrindən ibarət “Overdose” komandasının tədqiqat işini layiq görüb.
Qalib komandanın üzvlərinə kubok və hədiyyələr təqdim olunub. Onlar “Azər Türk Bank”da iki aylıq təcrübə proqramında iştirak edəcəklər.

Победители «Школы молодого банкира» — студенты САБАХ
Проект, реализуемый при организационной поддержке общественного объединения SUES, партнерстве “Azər Türk Bank” ASC, финансовой поддержке Учебного центра “Reduco”, проведен в два этапа.  На первом этапе для членов команды в течение двух недель со стороны “Azər Türk Bank” ASC  был проведен тренинг по темам банковского сектора. Во 2 этапе команды путем жеребьевки провели исследования по банковской системе избранной ими страны и подготовили научно-исследовательскую работу. На этапе полуфинала среди команд, представивших исследовательские работы членам жюри,  были определены финалисты.
На финальном этапе борьбу вели 12 команд. Члены жюри удостоили первого места исследовательскую работу команды “Overdose”, состоящую из студентов групп САБАХ.
Членам команды-победительницы вручены кубок и подарки. Они смогут принять участие в двухмесячной производственной программе “Azər Türk Bank”.