Radio UNEC ilk tələbə layihəsi ilə efirdə
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) online radiosu –  Radio UNEC oktyabrın 12-dən etibarən tələbə layihəsi ilə efirdə olacaq.
Layihə çərçivəsində tanınmış detektiv yazıçı Elxan Elatlı Radio UNEC-in qonağı olub. Müsahibəni bu gün saat 20:00-da Radio UNEC-in efirində dinləyə bilərsiniz. Müsahibədə yazıçı tələbələri maraqlandıran sualları cavablandırıb.
Qeyd edək ki, müxtəlif istiqamətlər üzrə təqdim olunacaq layihələrdə universitet həyatı ilə bağlı müzakirə və sual-cavab tipli proqramlar, elmi müzakirə mövzusunda proqramlar, iqtisadi gündəmə dair verilişlər, talk şoular, tələbələrin asudə vaxtlarının daha səmərəli keçirmələri üçün əyləncəli proqramlar, musiqi vaxtı və digər proqramlar nəzərdə tutulub.

Radio UNEC is on the air with the First Student Project
The online radio of Azerbaijan State University of Economics- Radio UNEC is on the air with its student project beginning from October 12.
A well- known detective writer Elkhan Elatli was a guest to Radio UNEC. The interview is to be broadcast on Radio UNEC at 08pm today. The writer responded students’ questions during the interview.
It should be informed that discussion and quiz- type programs introduced on different directions related with the university life, programs on scientific discussion, programs on the economic agenda, talk shows, entertaining programs to spend students’ spare time more efficient and the music time are planned to be broadcast on.