Radio UNEC ilk tələbə layihəsi ilə efirdə
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) online radiosu –  Radio UNEC oktyabrın 12-dən etibarən tələbə layihəsi ilə efirdə olacaq.
Layihə çərçivəsində tanınmış detektiv yazıçı Elxan Elatlı Radio UNEC-in qonağı olub. Müsahibəni bu gün saat 20:00-da Radio UNEC-in efirində dinləyə bilərsiniz. Müsahibədə yazıçı tələbələri maraqlandıran sualları cavablandırıb.
Qeyd edək ki, müxtəlif istiqamətlər üzrə təqdim olunacaq layihələrdə universitet həyatı ilə bağlı müzakirə və sual-cavab tipli proqramlar, elmi müzakirə mövzusunda proqramlar, iqtisadi gündəmə dair verilişlər, talk şoular, tələbələrin asudə vaxtlarının daha səmərəli keçirmələri üçün əyləncəli proqramlar, musiqi vaxtı və digər proqramlar nəzərdə tutulub.

«Radio UNEC» в эфире со своим первым студенческим проектом
Оnline  радио Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) –  «Radio UNEC»  будет с 12 октября в эфире со студенческим проектом.
В рамках проекта, в гостях у «Radio UNEC»  был известный автор детективов Эльхан Эльатлы. Интервью с ним вы можете прослушать в эфире «Radio UNEC» сегодня в 20:00 часов.  В интервью писатель ответил на интересующие студентов вопросы.
Отметим, что в представленных,  по разным направлениям, проектах предусматриваются обсуждения в связи с университетской жизнью, и программы типа «ответы на вопросы», программы на тему научных обсуждений, передачи об экономических буднях,  talk-шоу, развлекательные программы для эффективного проведения студентами  свободного времени, музыкальное время и другие.