İqtisadiyyat Nazirliyi təcrübə proqramı elan edir
Azərbaycan Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyi UNEC-in magistratura və doktoranturada təhsil alan və məzun olanları təcrübə proqramına dəvət edir.
Təcrübəçilər makroiqtisadi, fiskal, monetar və qiymət sahəsində dövlət siyasətinin həyata keçirilməsi, eyni zamanda makroiqtisadi proqnozların, ortamüddətli dövr üçün iqtisadi və sosial inkişaf konsepsiyasının hazırlanması, strateji təhlili və planlaşdırılması üzrə müvafiq tədbirlərin görülməsində iştirak edəcəklər.
Proqramda iştirak etmək istəyənlər CV-lərini aprelin 25-dək [email protected] elektron ünvanına göndərə bilərlər. Elektron poçtun mövzu/subject bölməsində “İqtisadiyyat-tecrube” sözü qeyd olunmalıdır.

Министерство экономики объявляет программу практики
Министерство экономики Азербайджанской Республики приглашает на программу практики магистров и докторантов, а также выпускников UNEC.
Практиканты примут участие в осуществлении фискальной, монетарной и государственной политики в ценовой сфере, в то же время в подготовке макроэкономических прогнозов, концепции экономического и социального развития для среднесрочного периода, проведении соответствующих мероприятий по стратегическому анализу и планированию.
Желающие принять участие в программе должны отправить CV на электронный адрес  [email protected]  до 25 апреля. В разделе mövzu/subject  электронной почты необходимо отметить слово “İqtisadiyyat-tecrube” .