Karyera Mərkəzi və Ernst & Young Holdings şirkəti “EY-la tanışlıq” layihəsini təqdim edib
UNEC-in Karyera Mərkəzi və dünyanın aparıcı audit şirkətlərindən biri olan Ernst & Young Holdings (CIS) şirkətinin birlikdə təqdim etdiyi “EY-la Tanışlıq” layihəsi çərçivəsində UNEC tələbələri şirkətdə informasiya turunda olublar. Görüş zamanı tələbələrə şirkətin yaranma tarixi, strukturu, fəaliyyəti və göstərilən xidmətlər barədə ətraflı məlumat verilib.
Həmçinin  İnsan Resursları Departamentinin nümayəndələri işə qəbul prosesi, şirkətdəki təcrübə proqramları və karyera imkanları mövzusunda geniş məlumat verərək, UNEC tələbələri üçün xüsusi test imtahanı da təşkil ediblər.
Görüşün sonunda tələbələri maraqlandıran suallar cavablandırılıb. Bildirilib ki, bu layihə çərçivəsində gləcəkdə də şirkətlə əməkdaşlıq davam etdiriləcək.

Центр карьеры и компания Ernst & Young Holdings представляет проект «Знакомство с EY»
В рамках проекта «Знакомство с EY», представленного совместно Центром карьеры UNEC и одной из ведущих аудиторских компаний мира Ernst & Young Holdings (CIS), студенты побывали в информационном туре компании. Во время встречи студентам представлена подробная информация об истории создания компании, ее структуре, деятельности и оказываемых услугах.
Также представители Департамента человеческих ресурсов, представив широкую информацию по вопросам процесса приема на работу, программы стажировки и возможностей карьеры, организовали специальные тестовые экзамены для студентов.
В конце встречи были освещены интересующие студентов вопросы. Было отмечено, что в рамках проекта будет продолжено сотрудничество с компанией в будущем.