Rus İqtisad Məktəbində intellektual yarışa start verilib
UNEC-in Rus İqtisad Məktəbində “Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual oyununun növbəti mövsümünə start verilib.
İntellektual yarışın kinofilmlərə həsr olunan ilk görüşündə kinositatlar, fraqmentlər, açar sözlər, saundtreklər, şəkilli və leqo suallara cavab axtarılıb. Hər raund kinonun bir janrına həsr edilib. Maraqlı və gərgin keçən yarışın qalibi birinci kurs tələbələrindən ibarət “Spektr” komandası olub.
Yarışda həmçinin UNEC Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsi ötən mövsümün qaliblərinə mükafatlar təqdim edib.

В Русской экономической школе дан старт интеллектуальному соревнованию
В Русской экономической школе UNEC дан старт очередному сезону интеллектуальной игры Что? Где? Когда?
На первой встрече интеллектуального соревнования, посвященного кинофильмам, студенты отвечали на вопросы по киноцитатам, фрагментам, ключевым словам, саундтреков, фото и лего. Каждый раунд был посвящен одному жанру кино. Победителями интересного и напряженного соревнования стала команда «Спектр» из числа студентов первого курса.
На соревновании Студенческая профсоюзная организация UNEC  вручила награды также победителям прошлого сезона.