SABAH tələbələri arasında şahmat turniri keçirilib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) Xocalı soyqırımının 24-cü ildönümünə həsr olunan şahmat üzrə “Anım Turniri” keçirilib. Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin (THİK) dəstəyi, SABAH THİK-nin təşkilatçılğı ilə baş tutan yarışda SABAH qruplarının 24 tələbəsi iştirak edib.
Gənclər arasında 5 turdan ibarət yarışın qalibi SABAH qrupları Biznesin idarə edilməsi ixtisasının II kurs tələbəsi Elçin Osmanov olub. Elçin 5 turun hər birində rəqiblərini məğlub edərək maximum 5 xal ilə I yerə yüksəlib. Qalib mükafat və diplomla təltif olunub.
II yeri isə 4 xalla SABAH qrupları Marketinq ixtisasının II kurs tələbəsi Cabbar Hüseynov qazanıb. C.Hüseynova diplom təqdim edilib.

Chess Tournament among the SABAH Students
“Commemoration Tournament” on chess devoted to the 24th Anniversary of Khojali Massacre has been held at Azerbaijan State University of Economics (UNEC). 24 students of SABAH Groups participated in in the competition organized by Student Trade Union Competition and SABAH STUC.
The winner of the 5 rounds competition held among the youth has become a second year undergraduate student of the School of Business Administration Elchin Osmanov. Elchin become the first by defeating his opponents with a maximum of 5 points in each of 5 rounds. The winner was awarded a prize and a diploma.
The second place has been won by a second year student of SABAH Groups majoring on Marketing Jabbar Huseynov. He was awarded a diploma.