SABAH tələbələri arasında şahmat turniri keçirilib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) Xocalı soyqırımının 24-cü ildönümünə həsr olunan şahmat üzrə “Anım Turniri” keçirilib. Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsinin (THİK) dəstəyi, SABAH THİK-nin təşkilatçılğı ilə baş tutan yarışda SABAH qruplarının 24 tələbəsi iştirak edib.
Gənclər arasında 5 turdan ibarət yarışın qalibi SABAH qrupları Biznesin idarə edilməsi ixtisasının II kurs tələbəsi Elçin Osmanov olub. Elçin 5 turun hər birində rəqiblərini məğlub edərək maximum 5 xal ilə I yerə yüksəlib. Qalib mükafat və diplomla təltif olunub.
II yeri isə 4 xalla SABAH qrupları Marketinq ixtisasının II kurs tələbəsi Cabbar Hüseynov qazanıb. C.Hüseynova diplom təqdim edilib.

Состоялся шахматный турнир между студентами САБАХ
В Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) состоялся «Мемориальный турнир» по шахматам, посвященный 24-ой годовщине геноцида Ходжалы. На соревновании, состоявшемся при организационной поддержке Студенческого профсоюзного комитета (СПК)  и  СПК САБАХ, участвовали  24 студента группы САБАХ.
Среди молодежи победителем соревнования из 5 туров, стал студент II курса группы САБАХ по специальности Управление бизнесом Эльчин Османов. На каждом из 5 туров Эльчин Османов победив соперников и  набрав максимум 5 баллов, вышел на первое место. Победитель награжден премией и дипломом.
А II место, набрав 4 балла, завоевал студент II курса группы САБАХ по специальности Маркетинг Джаббар Гусейнов. Дж. Гусейнову представлен диплом.