TUDİFAK komandası qalib oldu
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Türk Dünyası İşlətmə Fakültəsinin komandası ilə inzibati heyəti arasında hər həftəsonu keçirilən futbol yarışması bu dəfə müəllmlərin qələbəsi ilə tamamlanıb. Maraqlı və gərgin keçən yarışmada TUDİFAK 11:2 hesabı ilə qələbə qazanıb.
TUDİFAK komandasını təbrik edirik!
Qeyd edək ki, UNEC əməkdaşlarının asudə vaxtlarının səmərəli təşkili məqsədilə universitetdə mütəmadi olaraq futbol, voleybol, şahmat yarışları keçirilir. Futbol yarışlarının fakültələrarası komandalar, eyni zamanda müəllim və tələbələr arasında keçirilməsi də nəzərdə tutulub.

Команда TUDİFAK одержала победу
Футбольное соревнование, состоявшееся еженедельно между командами Турецкого факультета  экономики и управления и административным составом Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) в этот раз завершилось победой преподавателей. В интересной и наряженной борьбе со счетом 11:2 победила команда TUDİFAK.
Поздравляем команду TUDİFAK!
Следует отметить, что с целью эффективного проведения досуга сотрудников UNEC в университете постоянно проводятся футбольные, волейбольные, шахматные соревнования. Предусматривается проведение футбольных соревнований между факультетами, а также среди преподавателей и студентов.