Tümen vilayət Dumasının deputatı UNEC tələbələrinə uğur formulunu açıqlayıb
Ümumrusiya Kiçik və Orta Sahibkarlığa Dəstək İctimai Təşkilatının vitse prezidenti, Tümen vilayət Dumasının deputatı, Tümen İndustrial Universitetinin müəllimi Omarov Eduard Zakiroviç Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Rus İqtisadiyyat Məktəbində seminarla çıxış edib. Tələbələr “Biznesdə uğurun yolu” mövzusunda keçən seminarı maraqla qarşılayıblar.
Eduard Omarov seminarda uğur nədir, uğurun formulu, uğurlu insanların xüsusiyyətləri barədə danışıb. Bir qrup insanların uğurlu, digərlərinin isə uğursuz olması haqda tələbələrlə fikir mübadiləsi aparıb. Tələbələrə təcrübəsini paylaşmaqla yanaşı, praktiki məsləhətlər verən E.Omarov, daxili motivasiya və stimullaşdırmadan da söz açıb.
E.Omarov Rus İqtisadiyyat Məktəbinin “Lider tələbə” layihəsində iştirak edən tələbələrin iş həyatında uğura nail olmağın sirləri ilə bağlı suallarını cavablandırıb. Tələbələrdən ən maraqlı sual müəllifinə – Emiliya Bayramovaya mükafat olaraq öz kitabını hədiyyə edib.

Deputy of Tyumen Regional Duma revealed the Success Formula for UNEC Students
Vice-president of the Public Organization Support to Small and Medium-size Entrepreneurship of Russia, member of the Tyumen Regional Duma, teacher of Tyumen Industrial University Omarov Eduard Zakirovich made speeches in the Russian School of Economics of Azerbaijan State University of Economic (UNEC). A workshop on “Way of Success in Business” was of great interest by the students.
Eduard Omarov spoke about the formula of success, what success is and the successful people’s characters during the seminar. He exchanged views with students about why a group of people are successful, while others failed to be. While sharing the experience with the students, E.Omarov spoke about internal motivation and stimulus giving practical advice.
E.Omarov answered the students’ questions on the secrets of achieving a success in work life who participate in the project of Leading Student. The author of the most interesting question Emiliya Bayramova was introduced his book as a prize.