UNEC alimləri Radio UNEC-də Türkiyə təcrübəsindən danışıblar
Türkiyənin nüfuzlu universitetlərində təcrübə mübadiləsində iştirak edən UNEC-in SABAH qruplarının rəhbəri, dosent Aida Quliyeva və Rus İqtisadiyyat Məktəbinin direktoru, dosent Mənsur Bərxudarov Radio UNEC-in “Vizyon” verilişinin qonağı olub.
Fakültə rəhbərləri verilişdə Uludağ və Sakarya universitetlərində əldə etdikləri təcrübələri paylaşıb, təəssüratlarını bölüşüblər. Eyni zamanda, mübadilə proqramının verdiyi üstünlüklərdən danışıblar.
Qeyd edək ki, “Vizyon” verilişinin müəllifi və aparıcı UNEC-in rektorunun köməkçisi Ramil Cabbarovdur.

Ученые UNEC рассказали об опыте Турции по Radio UNEC
Руководитель групп САБАХ, доцент Аида Гулиева и директор Русской школы экономики UNEC, доцент Мансур Бархударов, посетившие престижные университеты Турции по программе обмена опытом, были гостями передачи “Vizyon” Radio UNEC.
На передаче руководители факультетов рассказали о перенятом в университетах Улудаг и Сакарья опыте, поделились впечатлениями. В то же время отметили о преимуществах программы обмена.
Следует отметить, что автором и ведущим передачи “Vizyon” является помощник ректора UNEC Рамиль Джаббаров.