UNEC alimləri Radio UNEC-də Türkiyə təcrübəsindən danışıblar
Türkiyənin nüfuzlu universitetlərində təcrübə mübadiləsində iştirak edən UNEC-in SABAH qruplarının rəhbəri, dosent Aida Quliyeva və Rus İqtisadiyyat Məktəbinin direktoru, dosent Mənsur Bərxudarov Radio UNEC-in “Vizyon” verilişinin qonağı olub.
Fakültə rəhbərləri verilişdə Uludağ və Sakarya universitetlərində əldə etdikləri təcrübələri paylaşıb, təəssüratlarını bölüşüblər. Eyni zamanda, mübadilə proqramının verdiyi üstünlüklərdən danışıblar.
Qeyd edək ki, “Vizyon” verilişinin müəllifi və aparıcı UNEC-in rektorunun köməkçisi Ramil Cabbarovdur.

UNEC Scholars spoke about the Turkish Experience on Radio UNEC
Head of UNEC’s SABAH Groups, Associate Professor Aida Guliyeva, Director of the Russian School of Economics Associate Professor Mansur Barkhudarov were the guests of the Program “Vision” aired by Radio UNEC.
The Faculty Deans shared their experiences and impressions from the trip to the Universities of Uludagh and Sakarya. At the same time, they spoke about the advantages of the exchange program.
Note that, the author and presenter of the Program “Vision” is UNEC Rector’s Secretary Ramil Jabbarov.