UNEC-də fakültələrarası intellekt yarışı
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC)  Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsi və İqtisadçı İntellektual Klubunun birgə təşkilatçılığı ilə fakültələrarası “Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual yarışı keçirilib.
UNEC tələbələri arasında keçirilən yarışda 22 komanda iştirak edib. Gərgin keçən mübarizənin sonunda “SABAH LEGENDS” komanda qalib gəlib. II yerə Maliyyə və Mühasibat fakültəsini təmsil edən “LEGENDS OF FİNANCE” komandası, III yerə isə Rus İqtisadiyyat Məktəbini təmsil edən “DİNAMİT” komandası layiq görülüb.
I yerin qaliblərinə diplom, medal, kubok və hədiyyə kuponu təqdim edilib. Digər qaliblər isə diplom və medalla təltif ediliblər.

An Intellectual Rivalry held among the Schools
An intellectual competition “What? Where? When?” has been jointly organized by the Student Trade Organization Committee and the Intellectual Club “Economist” among the faculties of Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
22 teams participated in the contest held among UNEC students. “SABAH LEGENDS” won the intense struggle in the end. II place was won by the “LEGENDS OF FINANCE” of the School of Finance and Accounting and III place by “DYNAMIT” of the Russian School of Economics.
Winners of I place were awarded diplomas, medals, Cup and a gift card. Other winners were awarded diplomas and medals.