UNEC-də fakültələrarası intellekt yarışı
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC)  Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsi və İqtisadçı İntellektual Klubunun birgə təşkilatçılığı ilə fakültələrarası “Nə? Harada? Nə zaman?” intellektual yarışı keçirilib.
UNEC tələbələri arasında keçirilən yarışda 22 komanda iştirak edib. Gərgin keçən mübarizənin sonunda “SABAH LEGENDS” komanda qalib gəlib. II yerə Maliyyə və Mühasibat fakültəsini təmsil edən “LEGENDS OF FİNANCE” komandası, III yerə isə Rus İqtisadiyyat Məktəbini təmsil edən “DİNAMİT” komandası layiq görülüb.
I yerin qaliblərinə diplom, medal, kubok və hədiyyə kuponu təqdim edilib. Digər qaliblər isə diplom və medalla təltif ediliblər.

В UNEC интеллектуальное соревнование между факультетами
При совместной организационной поддержке Профсоюзного комитета студентов Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC)   и Интеллектуального клуба «Игтисадчы» состоялось интеллектуальное соревнование Что? Где? Когда?
В соревновании, состоявшемся среди студентов UNEC, приняли участие 22 команды. В завершении напряженной борьбы победу одержала команда “SABAH LEGENDS”.  II места удостоена команда  “LEGENDS OF FİNANCE”, представляющая факультет Финансов и бухгалтерии, а на  III месте команда “DİNAMİT”, представляющая Русскую школу экономики.
Победителям I места вручены дипломы, медали и подарочные купоны. Другие победители награждены дипломами и медалями.