UNEC-də Montpellier Universitetinin diplomunu necə əldə etməli – VİDEO
anar2016-04-25_113710UNEC ilə Avropanın nüfuzlu ali təhsil müəssisələrindən olan Montpellier Universiteti arasında ikili diplom razılaşması imzalanıb. Sənəd hər iki universitetin tələbələrinə İqtisadiyyat, Dünya İqtisadiyyatı, Maliyyə, Mühasibat və Biznesin təşkili və idarə edilməsi ixtisasları üzrə UNEC və Montpellier Universitetlərinin diplomlarını əldə etmək imkanı verəcək.
Eyni ixtisas üzrə həm Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti, həm də Fransanın Montpellier Universitetinin diplomunu almağa imkan verən proqram haqqında UNEC-in Beynəlxalq Əlaqələr departamentinin direktoru Anar Kazımovun müsahibəsində tanış ola bilərsiniz.

How to get a degree from the University of Montpellier at UNEC- VIDEO
anar2016-04-25_113710A Dual Diploma Agreement has been signed between UNEC and Europe’s leading higher education institutions the University of Montpellier. The document will provide the students of both universities with the opportunity of receiving UNEC’s and the University of Montpellier’s diplomas in Economics, World Economy, Finance and Organization and Administration of Business.
You can acquaint with the Program offering the diplomas of both Azerbaijan State University of Economics and the University of Montpellier of France on the same major in Anar Kazimov’s interview, Director of the International Relations Department.