UNEC-ə əcnəbi tələbələrin qəbulu başlayıb
ecnebi_telebe_170521Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (UNEC) 2021/2022-ci tədris ili üçün əcnəbi tələbələrin qəbuluna başlayıb.
Müraciət etmək istəyən əcnəbi namizədlərin aşağıdakı link üzərindən qeydiyyatdan keçməklə lazım olan sənədləri sistemə daxil etmələri tələb olunur: http://kabinet.unec.edu.az/az
İkili vətəndaşlığı və daimi yaşayışı icazəsi olmayan əcnəbi vətəndaşlar müraciət edə bilərlər.
Müraciət üçün son tarix: 31 avqust  2021-ci il.
Müraciət üçün əlaqə: [email protected]
Qeyd: Bakalavr diplomlarını xarici universitetlərdən almış namizədlərin xarici diplomlarını Azərbaycanda nostrifikasiya etdirmələri tələb olunur. Nostrifikasiya üçün xarici diplomlara həmin ölkənin müvafiq strukturları tərəfindən apostil alınması lazımdır.

Начался прием иностранных студентов в UNEC
Азербайджанский государственный экономический университет (UNEC) начал прием иностранных студентов на 2021/2022 учебный год.
Иностранным кандидатам, желающим обратиться, необходимо зарегистрироваться по ссылке ниже и ввести необходимые документы в систему: http://kabinet.unec.edu.az/az
Обратиться могут иностранные граждане, не имеющие двойного гражданства и разрешения на постоянное проживание.
Крайний срок обращения: 31 августа  2021 год.
Контакты для обращения: [email protected]
Примечание: Кандидаты, получившие дипломы бакалавра в зарубежных университетах, должны нострифицировать свои дипломы в Азербайджане. Для нострификации иностранные дипломы должны быть апостилированы соответствующими органами этой страны.