UNEC-ə əcnəbi tələbələrin qəbulu başlayıb
ecnebi_telebe_170521Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (UNEC) 2021/2022-ci tədris ili üçün əcnəbi tələbələrin qəbuluna başlayıb.
Müraciət etmək istəyən əcnəbi namizədlərin aşağıdakı link üzərindən qeydiyyatdan keçməklə lazım olan sənədləri sistemə daxil etmələri tələb olunur: http://kabinet.unec.edu.az/az
İkili vətəndaşlığı və daimi yaşayışı icazəsi olmayan əcnəbi vətəndaşlar müraciət edə bilərlər.
Müraciət üçün son tarix: 31 avqust  2021-ci il.
Müraciət üçün əlaqə: [email protected]
Qeyd: Bakalavr diplomlarını xarici universitetlərdən almış namizədlərin xarici diplomlarını Azərbaycanda nostrifikasiya etdirmələri tələb olunur. Nostrifikasiya üçün xarici diplomlara həmin ölkənin müvafiq strukturları tərəfindən apostil alınması lazımdır.

Admission of foreign students to UNEC starts
Azerbaijan State University of Economics (UNEC) has started admission of foreign students for the 2021/2022 academic year.
Foreign candidates wishing to apply are required to enter the required documents in the system by registering at the following link:: http://kabinet.unec.edu.az/az
Foreign citizens without dual citizenship and permanent residence can apply.
Deadline for applications: August 31, 2021.
Contact for application: [email protected]
Note: Candidates who have received bachelor diploma from foreign universities are required to nostrify their foreign diplomas in Azerbaijan. For nostrification, foreign diplomas must be apostilled by the relevant authorities of that country.