26 NOYABR 2021 | VIEWS:
UNEC Qazaxıstanın “İAAR (Müstəqil Akkreditasiya və Reytinq Agentliyi) Avrasiya universitetləri reytinqi” sıralamasında iştirak edərək, 2021-ci il nəticələrinə əsasən, “İAAR EUR Economic University” (İAAR Avrasiya İqtisad Universiteti) mükafatına layiq görülüb.
İAAR-ın Əlavə Təhsil Təşkilatlarının İnstitusional və Proqram Akkreditasiyası üzrə layihə meneceri Malika Saidulayeva mükafatların təqdim edilməsi məqsədilə UNEC-də olub.
Beynəlxalq əlaqələr və proqramlar üzrə prorektor Neman Muradlıya görüşən İAAR rəsmisi UNEC-in əldə etdiyi uğura görə təbriklərini çatdırıb, kubokla sertifikatı təqdim edib.

26 NOVEMBER 2021 | VIEWS:
UNEC participated in the ranking of Kazakhstan’s “IAAR (Independent Agency for Accreditation and Rating) Eurasian Universities Ranking” and received IAAR Eurasian Economic University award according to the indices of the year 2021.
Malika Saidulayeva, IAAR’s Project Manager for Institutional and Program Accreditation of Additional Education Organizations, visited UNEC to present the awards.
Meeting with Neman Muradli, Vice-Rector for International Relations and Programs, the IAAR official congratulated UNEC on its success and presented a certificate with a trophy.