UNEC-in 12 tələbəsi Fransanın Montpellier Universiteti ilə ikili diplom proqramından məzun oldu!
2021/2022-ci tədris ilində UNEC-in 12 tələbəsi Fransanın Montepellier Universiteti ilə ikili diplom proqramını uğurla bitirdi.
3-cü kursu Montpellier Universitetində oxuyan tələbələr, 4-cü kursdan təhsillərini UNEC-də davam edəcəklər. Tələbələr məzun olduqdan sonra UNEC-lə yanaşı, Montpellier universitetinin diplomunu da əldə edəcəklər.
Xatırladaq ki, 2016/2017-ci tədris ilindən başlayaraq, UNEC-in “Dünya iqtisadiyyatı”, “Maliyyə”, “Mühasibat”, “İqtisadiyyat” və “Biznesin idarəolunması” ixtisasları üzrə təhsil alan tələbələri Montpellier Universitetinin “Beynəlxalq menecment və biznes” ixtisası üzrə bakalavr diplomunu əldə edirlər.
İndiyədək UNEC ilə Montpellier Universitetinin ikili diplom proqramından 68 tələbə məzun olub.
2022/2023-cü tədris ilindən 20 nəfər UNEC tələbəsinin həmin proqramda iştirak etməsi nəzərdə tutulub.

12 студентов UNEC стали выпускниками университета Франции Монпелье по программе двойного диплома!
В 2021/2022  учебном году  12 студентов UNEC успешно завершили программу двойного диплома университета Франции Монпелье.
Студенты, которые на 3 курсе учились в университете Монпелье, с 4 курса продолжат учебу в UNEC. Став выпускниками, студенты получают диплом UNEC и университета Монпелье.
Следует отметить, что с 2016/2017 учебного года, студенты UNEC, обучающиеся специальностям «Мировая экономика», «Финансы», «Бухгалтерия», «Экономика» и «Управление бизнесом» получают диплом бакалавра университета Монпелье по специальности «Международный менеджмент и бизнес».
На сегодняшний день 68 студентов стали выпускниками UNEC и университета Монпелье по программе двойного диплома.