UNEC-in alman qonaqları Azərbaycanda istehsal prosesini yüksək qiymətləndirib
“EE-KEY-AZ Sahibkarlıq təhsili: Azərbaycanda iş yerlərinin yaradılması və məşğulluğun əsas amili kimi” layihəsi çərçivəsində aprelin 17-dən 21-dək UNEC-də təşkil olunan “Sahibkarlıq və KOM: Biznesin əsasları” mövzusundakı Yaz Məktəbinində iştirak edən Almaniyanın Siegen Universitetinin və UNEC-in müəllim və magistrlərindən ibarət nümayəndə heyəti Azərsun Holdinqin Yağ zavodunda ekskursiyada olublar.
Ekskurisiyada Azərsun Holdinqin nümayəndə heyəti qonaqlara yağ zavodunun fəaliyyəti haqqında ətraflı məlumat verib, istehsal prosesini yaxından izləməyə dəvət edib. Eyni zamanda istehsal çeşid və nümunələri ilə tanış edib. Alman müəllimləri və tələbələri istehsal prosesinin yüksək səviyyədə və mükəmməl şəkildə təşkil olunduğunu, dünya standartları və normalara uyğun şəkildə aparıldığını bildiriblər.
Sonda qonaqları maraqlandıran suallar cavablandırılıb və Azərsun Holdinqin xüsusi hədiyələri təqdim edilib.

German Guests of UNEC evaluate the Production Process in Azerbaijan highly
A delegation consisting of the teaching staff and graduate students of the University of Siegen and UNEC who attended the Spring School on “Entrepreneurship and SME: Business Fundamentals” Projects arranged from April 17 to 21 within the “EE-KEY-AZ Entrepreneurship Education: A Key to Job Creation and Employability in Azerbaijan” Project were on an excursion in the Oil Processing Plant of Azersun Holding.
Azersun Holding’s representative provided the guests with the information about the performance of the plant and invited them to follow the production process closely. At the same time, he made them familiar with the production assortments and samples. German teachers and students noted the production process is in high level and organized properly; they stressed it is conducted in accordance with the world standards and norms.
The guests’ questions were responded in the end and they were introduced special gifts from Azersun Holding.