UNEC-in müəllim və inzibati heyəti futbol meydançasında
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) müəllim və inzibati heyəti asudə vaxtlarının səmərəli təşkili məqsədilə futbol meydançasında görüşüblər. UNEC-in müəllim və inzibati heyətindən ibarət komandalar futbol oynayıblar. Gərgin keçən yarış 13:5 hesabı ilə inzibati heyətin qələbəsi ilə tamamlanıb.
Qeyd edək ki, UNEC əməkdaşlarının asudə vaxtlarının səmərəli təşkili məqsədilə universitetdə mütəmadi olaraq futbol, voleybol, şahmat yarışları keçirilir. Futbol yarışlarının fakültələrarası komandalar, eyni zamanda müəllim və tələbələr arasında keçirilməsi də nəzərdə tutulub.

UNEC’s Teaching and Administrative Staff in the Football Field
The teaching and administrative staff of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) met in the football field with the aim to organize their spare time effectively. The teaching and academic staffs played football. The tense race was completed in favor of the administrative staff in 13:5.
Note that, to organize UNEC employees’ spare time efficiently competitions of football, volleyball and chess are regularly being held. Football games are also planned to be held among the teams of the faculties, as well as the teaching and student staffs.