UNEC-in müəllim və inzibati heyəti futbol meydançasında
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) müəllim və inzibati heyəti asudə vaxtlarının səmərəli təşkili məqsədilə futbol meydançasında görüşüblər. UNEC-in müəllim və inzibati heyətindən ibarət komandalar futbol oynayıblar. Gərgin keçən yarış 13:5 hesabı ilə inzibati heyətin qələbəsi ilə tamamlanıb.
Qeyd edək ki, UNEC əməkdaşlarının asudə vaxtlarının səmərəli təşkili məqsədilə universitetdə mütəmadi olaraq futbol, voleybol, şahmat yarışları keçirilir. Futbol yarışlarının fakültələrarası komandalar, eyni zamanda müəllim və tələbələr arasında keçirilməsi də nəzərdə tutulub.

Преподаватели и административный состав UNEC на футбольной площадке
Преподаватели и административный состав Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) в целях эффективного проведения досуга встретились на футбольной площадке. Команды в составе преподавателей и административного состава UNEC играли в футбол. В напряженной борьбе победу одержала команда в административном составе со счетом 13:5.
Следует отметить, что в целях эффективного проведения досуга сотрудниками UNEC постоянно проводятся футбольные, волейбольные, шахматные соревнования. Предусматривается проведение футбольных соревнований среди факультетских команд, а также среди преподавателей и студентов.