Tələbələrin tanınmış şirkətə növbəti informasiya turu
UNEC tələbələri ölkənin aparıcı sement istehsalçılarından biri olan NORM MMC şirkətində informasiya turunda olublar. Görüş zamanı tələbələrə şirkətin yaranma tarixi, fəaliyyəti, istehsal edilən məhsullar və onların çeşidi, tətbiq edilən müasir avadanlıqlar və məhsulların istehsal texnologiyasının keyfiyyətə təsiri barədə ətraflı məlumat verilib.
Sonra tələbələrə şirkətin istehsal prosesi və müasir laboratoriyaları nümayiş etdirilib.
Görüşün sonunda şirkətin İnsan Resursları Departamentinin nümayəndələri işə qəbul prosesi, şirkətdəki təcrübə proqramları və karyera imkanları mövzusunda geniş məlumat verərək, tələbələri maraqlandıran suallar cavablandırıblar.
Şirkətə növbəti informasiya turu fevralın 23-də həyata keçiriləcək. İnformasiya turunda iştirak etmək istəyənlər UNEC Karyera Mərkəzinə müraciət edə bilərlər.

Очередной информационный тур студентов в известную компанию
Студенты UNEC побывали в информационном туре в одном из ведущих компаний страны по производству цемента NORM MMC.  При встрече студентам была дана подробная информация об истории создания компании, деятельности, произведенной продукции и их ассортиментах, применяемых современных оборудованиях и влиянии технологии производства продуктов на качество.
Затем студентам были продемонстрированы процесс производства компании и современные лаборатории.
В конце встречи представители Департамента человеческих ресурсов компании дали широкую информацию по вопросам процесса приема на работу, программах стажировки и возможностях карьеры компании. Были освещены интересующие студентов вопросы.
Очередной информационный тур в компанию состоится 23 февраля. Желающие принять участие в информационном туре могут обратиться в Центр карьеры UNEC.