UNEC-lə ABŞ-ın Pensilvaniya Dövlət Universiteti arasında əməkdaşlıq müzakirə edilib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Beynəlxalq əlaqələr və proqramlar üzrə prorektoru dos. Şahin Bayramov ABŞ-ın Pensilvaniya Dövlət Universitetinin (PSU) Qlobal Proqramlar üzrə prorektoru Dr. Mayk Adumi (Michael Adewumi) ilə görüşüb.
Ş.Bayramov həmkarına UNEC haqqında ətraflı məlumat verib, universitetin beynəlxalq əlaqələrindən danışıb. Həmçıinin səmərəliliyinin artırılması və beynəlxalq ali təhsil məkanına inteqrasiyanın gücləndirilməsini hədəfləyən prioritetləri vurğulayıb.
Görüşdə UNEC və PSU arasında potensial əməkdaşlığın yaradılmasına dair geniş fikir mübadiləsi aparılıb.

Обсуждено сотрудничество между UNEC и Американским Университетом штата Пенсильвания
Проректор по международным связям и программам Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) доц.Шахин Байрамов встретился с проректором по Глобальным программам Американского Университета штата Пенсильвания (PSU) доктором Майком Адуми (Michael Adewumi).
Ш Байрамов подробно рассказал своему коллеге об UNEC, его международных связях. Также он подчеркнул приоритеты, нацеленные на повышение эффективности и усиление интегрирования в мировое пространство высшего образования.
На встрече состоялся широкий обмен мнениями относительно  потенциального сотрудничества между UNEC и  PSU.