UNEC Biznes Məktəbinin magistrləri üçün Avropa əmək bazarına çıxış imkanı – HIGHERED – Global Talent Network
25 İYUL 2017 | VIEWS:
hhhUNEC Biznes Məktəbinin magistrləri Avropa əmək bazarına birbaşa çıxış imkanı əldə ediblər.
Bu üstünlüyü onlara UNEC Biznes Məktəbinin tam hüquqlu üzvü olduğu EFMD təşkilatı verib. Belə ki, MBA proqramında təhsil alan magistrlər EFMD-nin “HIGHERED – Global Talent Network” adlı işə düzəlmə şəbəkəsi vasitəsi ilə ölkə hüdudlarından kənarda da əmək bazarına çıxış əldə edə biləcəklər.
Xaricdə çalışmaq istəyən MBA proqramının bilikli və bacarıqlı magistrləri bu qlobal portalına daxil olmaq üçün https://unec.higheredtalent.org/Login ünvanında qeydiyyatdan keçməlidirlər. Qeydiyyat üçün lazım olan unec.edu.az domeynli email ünvanını UNEC Biznes Məktəbinə müraciət etməklə əldə edə bilərsiniz.
Magistrlər portalda qeydiyyatdan keçdikdən həmən sonra Avropa Birliyi ölkələrində və digər qlobal regionlarda iş axtarışına başlaya biləcəklər.

Возможность выхода на Европейский рынок труда для магистров Школы бизнеса UNEC– HIGHERED – Global Talent Network
25 ИЮЛЯ 2017 | VIEWS:
hhh
Магистры Школы бизнеса UNEC получили возможность прямого выхода на Европейский рынок труда.
Эту возможность представила им организация EFMD которая является полноправным членом Школы бизнеса UNEC.  Таким образом, магистры, обучающиеся в программе MBA, посредством сети трудоустройства  EFMD “HIGHERED – Global Talent Network” получат возможность выхода на рынок труда за пределами страны.
Чтобы получить доступ к глобальному порталу, грамотные и способные магистры программы MBAдолжны пройти регистрацию по адресу   https://unec.higheredtalent.org/Login  Адрес домена email unec.edu.az, необходимый для регистрации,  можно получить, обратившись в Школу бизнеса UNEC.
Сразу после регистрации в портале магистры могут приступить к поиску работы в странах Европейскогосообщества и в других глобальных регионах.