UNEC Qadınlar Şurası Bakı “SOS uşaq kəndi”ni ziyarət edib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Qadınlar Şurası Qurban bayramı münasibətilə Bakı “SOS uşaq kəndi”ni ziyarət edib.
Səbail rayonu YAP Qadınlar Şurasının sədri, UNEC-in Distant, qiyabi və əlavə təhsil mərkəzinin direktor müavini Təranə Kərimova uşaqları bayram münasibətilə təbrik edib. Cəmiyyətin diqqət və mənəvi qayğıya ehtiyac duyan təbəqəsinə dəstək olmaq, onlardan qayğını əsirgəməmək məqsədi ilə gerçəkləşən görüşü valideyn himayəsindən məhrum olan uşaqlar böyük sevinclə qarşılayıblar.
Görüşdə uşaq kəndinin kiçik sakinləri şeirlər səsləndirib, mahnılar oxuyublar. Görüşdə uşaqlara bayram sovqatı təqdim edilib.

14 SEPTEMBER 2016 | VIEWS:
The Women’s Council of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) visited Baku “SOS Children’s Village” on the occasion of the Gurban Bayrami (Sacrifice Holiday).
Chairwoman of UNEC’s Women’s Council, Deputy Head of UNEC Distance, Part- time and Supplementary Education Tarana Kerimova congratulated the children on that eve. A meeting took place with the aim to support the sections of society who need care and spiritual care and the children deprived of parental care met the visit with great joy.
Little residents of the children’s village sounded poems by heart and sang songs during the meeting. The children were presented gifts for the holiday.