UNEC Qadınlar Şurası Bakı “SOS uşaq kəndi”ni ziyarət edib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Qadınlar Şurası Qurban bayramı münasibətilə Bakı “SOS uşaq kəndi”ni ziyarət edib.
Səbail rayonu YAP Qadınlar Şurasının sədri, UNEC-in Distant, qiyabi və əlavə təhsil mərkəzinin direktor müavini Təranə Kərimova uşaqları bayram münasibətilə təbrik edib. Cəmiyyətin diqqət və mənəvi qayğıya ehtiyac duyan təbəqəsinə dəstək olmaq, onlardan qayğını əsirgəməmək məqsədi ilə gerçəkləşən görüşü valideyn himayəsindən məhrum olan uşaqlar böyük sevinclə qarşılayıblar.
Görüşdə uşaq kəndinin kiçik sakinləri şeirlər səsləndirib, mahnılar oxuyublar. Görüşdə uşaqlara bayram sovqatı təqdim edilib.

Женсовет UNEC посетил Бакинскую «Детскую деревню SOS»
Женсовет Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) по случаю Гурбан байрамы посетил Бакинскую «Детскую деревню SOS».
Председатель Женсовета UNEC, заместитель директора Центра дистанционного, заочного и дополнительного образования Тарана Керимова поздравила детей с праздником.  Дети, лишенные родительской опеки,  с большой любовью отнеслись к встрече, проведенной с целью оказания помощи прослойке, нуждающейся во внимании и духовной заботе.
На встрече маленькие жители детской деревни прочитали стихи, спели песни. На встрече детям были вручены праздничные подарки.