UNEC tələbələri məktəblilərə seminar keçib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) İqtisadiyyat və Sənaye fakültəsinin “Ekologiya” ixtisası üzrə təhsil alan tələbələri N.Nərimanov rayonundakı 37 saylı orta məktəbin şagirdlərinə “Ümumi ekologiya” movzusunda seminar keçiblər. “İqtisadçı Tələbələrə Dəstək” ictimai birliyinin ekoloji qrupunun tələbələrinin apardıqları seminar şagirdlər tərəfindən maraqla qarşılanıb.
Seminarda mövzu ilə bağlı müsabiqə də təşkil olunub. Şagirdlər müsabiqədə fəal iştirak ediblər.
Sonda şagirdləri ekoloğiya mövzusunda maraqlandıran suallar UNEC tələbələri tərəfindən cavablandırılıb.
Tədbir UNEC-in “Ətraf mühitin muhafizəsi” kafedrasının müəlliməsi Afaq Hacıyevanın rəhbərliyi ilə keçirilib.

UNEC Students conduct training for pupils
The undergraduate students of the School of “Economics and Industry” majoring in “Ecology” conducted a workshop on “General Ecology” to school children studying in the secondary school 37 situated in N.Narimanov district. The seminar conducted by the ecological group students of the public association “Support to Economist Students” was of great interest by the pupils.
The contest related with the topic was also organized during the workshop. School children took active part in the competition.
Pupils’ questions on ecology were responded by the students.
Event was held by the teaching staff member of the Department “Protection of Environment” Afag Hajiyeva.