UNEC tələbələri “P&G Ceo Challenge Business Case” yarışının Azərbaycan üzrə qalibi olub
LRNAzərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin tələbələri “P&G Ceo Challenge Business Case” yarışının Azərbaycan üzrə qalibi olub.
Azərbaycan universitetlərindən bütün kurslar üzrə tələbələrin cəlb olunduğu yarışmada İqtisad Universitetinin komandasi olan “LRN” (Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin 4-cü kurs tələbələri – Leyla Səfərli, Ruxsarə Əzizi-Meşkin, Nigar Hüseynzadə) Azərbaycanı və Qafqazı Türkiyənin İstanbulda təmsil etməyə vəsiqə qazanıblar.
Qeyd: UNEC komandası “PG CEO Challenge Europe”-in növbəti mərhələsi olaraq seçilən Türkiyə universitetləri ilə yarışacaq.

UNEC Students become the Winner of “P&G CEO Challenge Business Case” competition on Azerbaijan
Undergraduate students of International School of Economics of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) become the Winner of “P&G CEO Challenge Business Case” competition on Azerbaijan.
The “LRN” team of the University of Economics (4th year undergraduates of the International School of Economics – Leyla Safarli, Rukhsare Ezizi – Meshkin and Nigar Huseynzade) has gained the right to represent Azerbaijan and Caucasus in Istanbul of Turkey in the competition attended by all students of Azerbaijan Universities on every course.
Note: the UNEC team will compete with the universities of Turkey as the next stage of “P&G CEO Challenge Business Case”.