UNEC tələbələri “P&G Ceo Challenge Business Case” yarışının Azərbaycan üzrə qalibi olub
LRNAzərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin tələbələri “P&G Ceo Challenge Business Case” yarışının Azərbaycan üzrə qalibi olub.
Azərbaycan universitetlərindən bütün kurslar üzrə tələbələrin cəlb olunduğu yarışmada İqtisad Universitetinin komandasi olan “LRN” (Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin 4-cü kurs tələbələri – Leyla Səfərli, Ruxsarə Əzizi-Meşkin, Nigar Hüseynzadə) Azərbaycanı və Qafqazı Türkiyənin İstanbulda təmsil etməyə vəsiqə qazanıblar.
Qeyd: UNEC komandası “PG CEO Challenge Europe”-in növbəti mərhələsi olaraq seçilən Türkiyə universitetləri ilə yarışacaq.

Студенты UNEC стали победителями соревнования “P&G Ceo Challenge Business Case” по Азербайджану
Студенты Международной школы экономики Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC) стали победителями соревнования “P&G Ceo Challenge Business Case” по Азербайджану.
На соревновании при участии студентов  всех курсов университетов Азербайджана команда Экономического университета “LRN” ( студенты 4-го курса Международной школы экономики – Лейла Сафарли, Рухсара Азизи-Мешкин, Нигяр Гусейнзаде) получили пропуск на представление Азербайджана и Кавказа в Турции в Стамбуле.
Примечание: Команда UNEC  будет соревноваться с турецкими университетами, выбранными в качестве очередного этапа “PG CEO Challenge Europe”.