UNEC tələbələri tanınmış şirkətdə karyera qurmaq şansı qazanacaqlar
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “Sığortaçılığa Yeni Baxış” adlı təlim keçirilir. UNEC-in Karyera Mərkəzi ilə “AXA MBASK” sığorta şirkətinin birgə təşkil etdiyi təlimlər iki gün davam edəcək.
“AXA MBASK”ın mütəxəssisləri təlimlərdə UNEC tələbələrinə sığortaya giriş, nəqliyyat vasitələri sahiblərinin mülki məsuliyyətinin və  daşınmaz əmlakın icbari sığortası, eyni zamanda sığorta mədəniyyəti ilə bağlı məlumat verəcəklər.
Təlim iştirakçılarına sığorta şirkətinin sertifikatları veriləcək.
Təlimə qatılan tələbələr şirkətdə karyera qurmaq və praktiki kurslarda iştirak etmək imkanı qazanacaqlar.

UNEC Students will get a chance to build a career in a well- known company
A training “New Look to Insurance” has been held at Azerbaijan State University of Economics (UNEC). The training jointly organized by the Career Center of UNEC and “AXA MBASK” Insurance Company will last two days.
During the trainings UNEC students will be provided with the information on introduction to insurance, compulsory insurance of civil liability of vehicle owners and real estate, as well as the culture of insurance by the experts of “AXA MBASK”.
The participants will be awarded the insurance company’s certificates.
Students attended the trainings will have an opportunity of building a career and attending practical courses in the company.