Oktyabrın 30-da Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “UNEC TGT CUP 2015” turnirinin püşkatma mərasimi olub.
Mərasimdə “Neftçi” Futbol Klubunun Müşahidə Şurasının üzvü Bəhram Bağırzadə, azarkeşlərlə iş üzrə koordinator Kənan Hənifəyev  və klubun kapitanı Araz Abdullayev iştirak edib. Yarışla bağlı tələbələrə məsləhət və tövsiyələr verən klub nümayəndələri idmanın əhəmiyyətindən danışıblar.
Çıxışlardan sonra püşk atılıb. Püşkatmada 24 komanda 6 qrup üzrə bölünüb.  Hər qrupda yarışan ən güclü iki komanda final mərhələsinə vəsiqə qazanacaq. B.Bağırzadə qalib komanda üzvlərinə “Neftçi” Fanclub kartlarının hədiyyə ediləcəyini bildirib.

Toss- up Ceremony of the Football Tournament “UNEC SYO CUP 2015”
The toss-up ceremony of the football tournament “UNEC SYO CUP 2015” took place on October 30 at Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
Member of the Supervisory Board of the “Neftchi” Football Club Bahram Baghirzade, coordinator on fan club Kenan Hanifayev and the captain of the club Araz Abdullayev participated in the ceremony. Sharing their recommendations and proposals related with the tournament, club representatives spoke about the significance of the sport.
A toss-up took place after the speeches. 24 teams on 6 groups were tossed up. The strongest 2 teams on every group will compete in the final stage. B.Baghirzade said the members of the winner club will be presented “Neftchi” Fan Club cards.