Oktyabrın 30-da Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “UNEC TGT CUP 2015” turnirinin püşkatma mərasimi olub.
Mərasimdə “Neftçi” Futbol Klubunun Müşahidə Şurasının üzvü Bəhram Bağırzadə, azarkeşlərlə iş üzrə koordinator Kənan Hənifəyev  və klubun kapitanı Araz Abdullayev iştirak edib. Yarışla bağlı tələbələrə məsləhət və tövsiyələr verən klub nümayəndələri idmanın əhəmiyyətindən danışıblar.
Çıxışlardan sonra püşk atılıb. Püşkatmada 24 komanda 6 qrup üzrə bölünüb.  Hər qrupda yarışan ən güclü iki komanda final mərhələsinə vəsiqə qazanacaq. B.Bağırzadə qalib komanda üzvlərinə “Neftçi” Fanclub kartlarının hədiyyə ediləcəyini bildirib.

Состоялась церемония жеребьевки турнира “UNEC TGT CUP 2015”
30-го октября в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) состоялась церемония жеребьевки турнира  “UNEC TGT CUP 2015”.
На церемонии приняли участие член наблюдательного совета футбольного клуба “Neftçi”  Бахрам Багирзаде, координатор по работе с болельщиками Кенан Ганифаев и капитан клуба Араз Абдуллаев. Представители клуба рассказали о значении спорта, и дали студентам советы и рекомендации в связи с соревнованием.
После выступлений состоялась жеребьевка. На жеребъевке 24 команды разделились на 6 групп. Самые сильные две команды, соревнующиеся в каждой группе, получат путевку в финал. Б.Багирзаде заявил, что членам команды-победителя  подарит карты Фанклуба  “Neftçi”.