Dəyirmi masa: Strateji Yol Xəritəsinin müzakirəsi
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) Rus İqtisadiyyat Məktəbində “Azərbaycan iqtisadiyyatının gələcəyi: “Milli iqtisadiyyat və iqtisadiyyatın əsas sektorları üzrə Strateji Yol Xəritəsinin başlıca istiqamətləri” kontekstində” mövzusunda dəyirmi masa keçirilib.
Rus İqtisadiyyat Məktəbinin direktoru Mansur Bərxudarov Strateji Yol Xəritəsindən irəli gələn iqtisadiyyatın ayrı-ayrı sahələri üzrə inkişaf perspektivləri, yaxın 5-10 il ərzində atılacaq addımların mümkün effektləri ətrafında tələbələrlə diskussiya keçirib.
Tədbirin sonunda Rus İqtisadiyyat Məktəbinin ilk tələbə-elmi konfransının təşkili və keçirilməsində fəal iştirak edən tələbələrə təşəkkürnamə təqdim edilib.

A round-table discussion on “Main Directions of the Strategic Roadmap on Key Sectors of the National Economy and Economy” has been held in the Russian School of Economics of Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
Director of the Russian School of Economics Mansur Barkhudarov made debates with the students around the development prospects of the Strategic Roadmap on separate areas of economy and possible effects of the steps to be taken within the next 5-10 years.
Students taken active part in organizing of the first student- scientific conference of the Russian School of Economics were awarded Letters of Gratitude.