Avropa universitetində UNEC müəllimlərinin mühazirələri dinlənilib
UNEC-in “Menecment” kafedrasının müəllimi Şəhla Qəhrəmanova və “Marketinq” kafedrasının müəllimi Emiliya Əhmədova Rumıniyanın Babeş-Bolyai Universitetində MBA proqramı üzrə biznes ixtisasında təhsil alan magistrlərə mühazirələr keçiblər.
Mühazirələr tələbələr tərəfndən maraqla dinlənilib. Sonda fikir mübadiləsi aparılıb. Babeş-Bolyai Universiteti UNEC müəllimlərinin tədris səviyyəsini yüksək qiymətləndiiərək, gələcəkdə də əməkdaşlığın davam etdirilməsində maraqlı olduqlarını bildiriblər. Layihə Erasmus + çərçivəsində baş tutub.
Qeyd edək ki, Ş.Qəhrəmanovanın mühazirəsi “Korporativ sosial məsuliyyətin kommersiya təşkilatlarının dayanıqlı inkişafında rolu” və “Etik qərarların qəbul edilməsinə təsir edən amillər” mövzusunda olub. E.Əhmədova isə “İnteqrasiya edilmiş marketinq-kommunikasiya sistemi”, “Dayanıqlı marketinq: sosial məsuliyyət və etika” barədə mühazirə deyib.

UNEC Teachers’ lectures were heard at the European University
An instructor of UNEC Department of Management Shahla Gahramanova and a teacher of the Department Marketing Emiliya Ahmadova conducted lectures to students studying on MBA in Business at the University of Babesh-Bolyai.
The lectures listened by the students with interest. Then the exchange of views took place. The Babesh Bolyai University evaluated UNEC instructors’ teaching skills highly and expressed interest in continuing cooperation in the future. The Project was implemented within the “Erasmus+” Program.
Note that, S.Gahramanova’s lectures were on “The Role of Corporate Social Responsibility in Sustainable Development of Commercial Organizations” and “Factors that have impact on making ethical decisions”. E.Ahmadova made report on “Integrated Marketing-communication System” and “Stable Marketing: social responsibility and ethics”.