Azərbaycan Şən və Hazırcavablar Klubu Liqası çempionu – UNEC tələbələri
205e3f7f-0473-41ed-884d-4d88705e4921UNEC tələbələri 2017-ci ilin Azərbaycan Şən və Hazırcavablar Klubu Liqası çempionu adını qazanıblar.
Bu gün Rus İqtisad Məktəbində UNEC tələbələrindən ibarət “Banqaranq” komandası ilə görüş keçirilib. Komandanın kapitanı Emin Dalivalov və tələbələr Elmir Orucov, Nadir Babayev, Vlada Kulçitskaya, Umudov Tamerlan və Nicat Tarıverdiyev il ərzində keçirdikləri oyunlardan söz açıb, əldə etdikləri nailiyyətlərdən danışıblar.
Görüşdə tələbələrə Rusiyanın Soçi şəhərində keçiriləcək “Qolosyaşiy KiViN-2018” beynəlxalq festivalında uğurlar arzu ediblər. Tələbələr festivalda “Bakı yığması” və “Gənclər yığması”nın tərkibində Azərbaycanı təmsil edəcəkləri üçün qürur duyduqlarını bildiriblər.

The champion of the League of the Azerbaijan Clubs of the Merry and Inventive – the UNEC students
The UNEC students have won the title of champion of the Azerbaijan Merry and Inventive Club League of 2017 year.
Today, the Russian Economic School hosted the meeting with the “Banqaranq” team consisted of the UNEC students. The captain of the team Emin Dalivalov and the students Elmir Orujov, Nadir Babayev, Vlada Kulchitskaya, Umudov Tamerlan and  Nijat Tarıverdiyev talked about the games conducted within the year and spoke on their achievements.
In the meeting the students were wished the success in the international festival “Qolosyashiy KiViN-2018” , which would be held in the Russian city Sochi. The students expressed their feeling of pride for representing Azerbaijan in the festival in the “Baku combined team” and the “Youth combined team”.