CEFAM müəllimləri UNEC-də mühazirə keçib
Fransanın Leon şəhərində yerləşən Fransa və ABŞ-ın birgə təhsil müəssisəsi olan CEFAM-ın (İnterational School of Business and Management) nümayəndə heyəti Azərbaycan Dövlət İqtsad Universitetində (UNEC) olublar.
Avropa İttifaqının Erasmus+ proqramı çərçivəsində universitetdə olan nümayəndə heyəti Valida Meçri və Ketrin Guillotun UNEC-in Beynəlxalq əlaqələr və proqramlar üzrə prorektoru Şahin Bayramov və Beynəlxalq əlaqələr departamentinin rəhbəri Anar Kazımovla görüşüb. Görüşlərdə ikili əməkdaşlıq və mübadilə proqramı barədə müzakirələr aparılıb.
CEFAM-ın nümayəndə heyəti Erasmus+ proqramı çərçivəsində UNEC-də Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbi və SABAH qruplarına mühazirələr oxuyub.
Qeyd edək ki, UNEC və CEFAM arasında imzalanan müqaviləyə əsasən UNEC-in 5 tələbəsi hazırda CEFAM–da təqaüdlə bir semestrlik təhsil alır.

CEFAM Teachers lecture at UNEC
The representative of CEFAM (International School of Business and Management) which is the joint education institution of France and the US situated in Leon, France visited Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
Calling at the university within the Erasmus+ Program of the European Union Ms Valida Mechri and Katherine Guillot met with UNEC Vice-rector for International Affairs and Program Shahin Bayramov and the Head of the International Relations Department Anar Kazimov. Bilateral cooperation and exchange programs were discussed within the meetings.
CEFAM delegation lectured within the Erasmus+ Program to the International School of Economics and SABAH Groups at UNEC.
Note that, 5 UNEC students are currently studying at CEFAM within one semester in accordance with the contract signed between UNEC and CEFAM.