Nüfuzlu şirkətin əməkdaşları UNEC tələbələri ilə görüşüb
Azərbaycan Sənaye Sığorta Şirkətinin əməkdaşları Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) tələbələri ilə görüşüb. UNEC-in Karyera Mərkəzinin təşkil etdiyi görüşdə tələbələrə şirkətin “Təcrübə proqramı”nda və “Sığorta”mövzusunda məqalə yarışmasında necə iştirak edə biləcəklərindən danışılıb.
Azərbaycan Sənaye Sığorta Şirkətinin mütəxəssisləri UNEC tələbələrinə sığortaya giriş, nəqliyyat vasitələri sahiblərinin mülki məsuliyyətinin və  daşınmaz əmlakın icbari sığortası, eyni zamanda sığorta mədəniyyəti ilə bağlı ətraflı məlumat verib.
Görüşdə iştirak edən tələbələr şirkətdə karyera qurmaq və praktiki kurslarda iştirak etmək imkanı qazanacaqlar.

The Prestigious Company’s Employees met with UNEC Students
Employees of Azerbaijan Industrial Insurance Company have met with the students of Azerbaijan State University of Economics (UNEC). Students were informed about the participation in the company’s “Internship program” and the essay competition on “Insurance” within the meeting held at the Career Center of UNEC.
Experts of Azerbaijan Industrial Insurance Company provided the students with the detailed information about the access to insurance, compulsory insurance of vehicle owners’ civil liability and real estate, as well as the insurance culture.
Students attending the meeting will have a chance of building their careers and participating in the practical courses in the company.