Nüfuzlu şirkətin əməkdaşları UNEC tələbələri ilə görüşüb
Azərbaycan Sənaye Sığorta Şirkətinin əməkdaşları Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin (UNEC) tələbələri ilə görüşüb. UNEC-in Karyera Mərkəzinin təşkil etdiyi görüşdə tələbələrə şirkətin “Təcrübə proqramı”nda və “Sığorta”mövzusunda məqalə yarışmasında necə iştirak edə biləcəklərindən danışılıb.
Azərbaycan Sənaye Sığorta Şirkətinin mütəxəssisləri UNEC tələbələrinə sığortaya giriş, nəqliyyat vasitələri sahiblərinin mülki məsuliyyətinin və  daşınmaz əmlakın icbari sığortası, eyni zamanda sığorta mədəniyyəti ilə bağlı ətraflı məlumat verib.
Görüşdə iştirak edən tələbələr şirkətdə karyera qurmaq və praktiki kurslarda iştirak etmək imkanı qazanacaqlar.

Сотрудники авторитетной компании встретились со студентами UNEC
Сотрудники Страховой компании промышленности Азербайджана встретились со студентами Азербайджанского государственного экономического университета (UNEC). На встрече, организованной Центром карьеры UNEC, студенты были информированы о том, как участвовать в «Программе стажировки» компании и на соревновании статей по теме «Страхование».
Специалисты Страховой компании промышленности Азербайджана дали студентам UNEC подробную информацию о введении в страхование, об обязательном страховании хозяев транспортных средств и недвижимости, а также о культуре страхования.
Участвующие на встрече студенты получат возможность построить карьеру в компании и участвовать на практических курсах.