Qərbi Makedoniya Universitetinin nümayəndələri UNEC-də olub
İyunun 24-də Yunanıstanın Qərbi Makedoniya Universitetinin nümayəndələri Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) olublar.
Erasmus+ Ofisinin direktoru Katerina Blanda və Qərbi Makedoniya Universitetinin sabiq rektoru Nikolas Asımopoulosun təmsil olunduğu nümayəndə heyəti UNEC rektoru professor Ədalət Muradovla görüşərək, qarşılıqlı əməkdaşlıq əlaqələri barədə fikir mübadiləsi aparıblar.
Səfər çərçivəsində yunanıstanlı qonaqlar UNEC-in əsas tədris binasının infrastrukturu ilə tanış olublar, eyni zamanda Bloomberg laboratoriyası, imtahan zalı, Ekstern Mərkəzi, 24/7 kitabxana və Beynəlxalq əməkdaşlıq departamentinin iş fəaliyyətini yaxından izləyiblər.

Representatives of the University of Western Macedonia visit UNEC
On June 24, representatives of the West Macedonia University of Greece visited the Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
The delegation represented by Erasmus+ Office Director Katerina Blanda and former rector of the University of Western Macedonia Nikolas Asimopoulos met with UNEC Rector Professor Adalat Muradov and exchanged views on cooperation.
During the visit, the Greek guests got acquainted with the infrastructure of the main educational building of UNEC, and at the same time closely watched the work of the Bloomberg laboratory, examination hall, Extern Center, 24/7 library and International Cooperation department.