Qərbi Makedoniya Universitetinin nümayəndələri UNEC-də olub
İyunun 24-də Yunanıstanın Qərbi Makedoniya Universitetinin nümayəndələri Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) olublar.
Erasmus+ Ofisinin direktoru Katerina Blanda və Qərbi Makedoniya Universitetinin sabiq rektoru Nikolas Asımopoulosun təmsil olunduğu nümayəndə heyəti UNEC rektoru professor Ədalət Muradovla görüşərək, qarşılıqlı əməkdaşlıq əlaqələri barədə fikir mübadiləsi aparıblar.
Səfər çərçivəsində yunanıstanlı qonaqlar UNEC-in əsas tədris binasının infrastrukturu ilə tanış olublar, eyni zamanda Bloomberg laboratoriyası, imtahan zalı, Ekstern Mərkəzi, 24/7 kitabxana və Beynəlxalq əməkdaşlıq departamentinin iş fəaliyyətini yaxından izləyiblər.

Представители Университета Западной Македонии посетили UNEC
24 июня представители университета Западной Македонии Греции побывали в Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC).
Делегация в лице директора офиса Erasmus+ Катерины Бланда и бывшего ректора Университета Западной Македонии Николаса Асимопулоса встретилась с ректором UNEC профессором Адалатом Мурадовым и обменялась мнениями о взаимном сотрудничестве.
В рамках визита греческие гости ознакомились с инфраструктурой главного учебного корпуса UNEC, а также внимательно наблюдали за деятельностью лаборатории Bloomberg, экзаменационного зала, Центра Ekstern, библиотеки 24/7 и Департамента международного сотрудничества.