“UNEC I Tələbə İdman Oyunları” keçiriləcək
Student gamesAzərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “UNEC I Tələbə İdman Oyunları” keçiriləcək. Universitetin “İqtisadçı Gənclər Akademiyası”nın təşəbbüsü ilə təşkil edilən oyunlar UNEC-in 85 illiyinə həsr olunacaq.
11 idman növü üzrə 700-dən çox idmançı tələbəmizin yarışa qatılması nəzərdə tutulub. Oyunlara minə yaxın könüllü cəlb olunacaq. Məqsəd yarışların uğurlu gedişatını təmin etməkdir.
“UNEC I Tələbə İdman Oyunları”nın açılış mərasimi dekabrın 14-də, bağlanış mərasimi isə dekabr 24-də baş tutacaq.

UNEC I Student Sports Games are to be held by Azerbaijan State University of Economics (UNEC). The Games organized by the “Academy of Young Economists” will be devoted to the 85th Anniversary of UNEC.
More than 700 students of our university are planned to join the competition on 11 types of sports. About thousands of volunteers will be involved to. It aims to provide the successful organization of the games.
The opening ceremony of the “UNEC I Student Sports Games” will take place on December 14 and the closing ceremony on December 24.