Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində “UNEC ikili diplom proqramları” sərgisi keçiriləcək. Sərgidə UNEC-in Avropa və Amerikanın aparıcı universitetləri ilə bakalavr və magistr pilləsi üzrə 8 ikili diplom proqramı təqdim olunacaq.
Eləcə də magistr pilləsi üzrə isə ABŞ-ın Linkoln Universiteti, Fransanın Montpellier Universiteti, Litvanın Mikolas Romeris Universiteti (MRU), İsveçrənin UBİS (University of Business and International Studies) Biznes və Beynəlxalq Tədqiqatlar Universiteti (BBTU) ikili diplom proqramları reallaşdırır.
İkili diplom proqramlarının sərgisi sentyabrın 21-də saat 10:00-14:00-dək UNEC-in əsas tədris binasında (İstiqaliyyət küçəsi 6) keçiriləcək.

Состоится выставка программ двойного диплома по ступени бакалавра и магистра UNEC
В Азербайджанском государственном экономическом университете состоится выставка «Программ двойного диплома UNEC».
На выставке будут представлены 8 программ двойного диплома ступени бакалавра и магистра UNEC с ведущими университетами Европы и Америки.
Также реализуется программа двойного диплома ступени магистра с университетом Линкольна США, университетом Франции Монпелье, Литовским университетом имени Миколаса Ромериса (МРУ), университетом бизнеса и международных исследований UBİS (University of Business and International Studies) Швейцарии.
Выставка программ двойного диплома состоится 21 сентября с 10:00 до 14:00 часов в основном учебном корпусе UNEC (улица Истиглалият 6).