Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində “UNEC ikili diplom proqramları” sərgisi keçiriləcək. Sərgidə UNEC-in Avropa və Amerikanın aparıcı universitetləri ilə bakalavr və magistr pilləsi üzrə 8 ikili diplom proqramı təqdim olunacaq.
Eləcə də magistr pilləsi üzrə isə ABŞ-ın Linkoln Universiteti, Fransanın Montpellier Universiteti, Litvanın Mikolas Romeris Universiteti (MRU), İsveçrənin UBİS (University of Business and International Studies) Biznes və Beynəlxalq Tədqiqatlar Universiteti (BBTU) ikili diplom proqramları reallaşdırır.
İkili diplom proqramlarının sərgisi sentyabrın 21-də saat 10:00-14:00-dək UNEC-in əsas tədris binasında (İstiqaliyyət küçəsi 6) keçiriləcək.

An exhibition of dual diploma program of UNEC on undergraduate and graduate degrees will be held
The exhibition will present 8 dual degree programs on undergraduate and graduate degrees with leading European and American universities.
As well as dual diploma programs on graduate degree with Lincoln University in the USA, Montpellier University in France, Mykolas Romeris University of Lithuania (MRU), UBIS (University of Business and International Studies) of  Switzerland are realized.
The exhibition of the double diploma programs will be held on September 21 from 10:00 to 14:00 at UNEC   headquarter.  (Istiklal  Street 6).