UNEC tələbələri üçün ödənişsiz təlim – DƏVƏT
bloktexMartın 16-da UNEC-də “Kriptovalyuta və blokçeyn texnologiyaları əsaslı iqtisadiyyatın yaradacağı karyera imkanları” mövzusunda təlim keçiriləcək.
UNEC Karyera Mərkəzi təlim haqda məlumatı təqdim edir:
On il öncə dünya iqtisadi sistemi və biznes modelinə yeni baxış gətirən XXI əsrin ən böyük texnologiyalarından biri meydana gəldi. Bu Satoshi Nakamoto tərəfindən yaradılan Blokçeyn texnologiyası idi. Bu texnologiya və onun üzərində çalışan kriptovalyutalar yeni iqtisadi model formalaşdırır və bu gün biz bu dəyişimin astanasında yaşayırıq.
Bu yenilikdən xəbərdar olmaq, onu dərindən anlamaq xüsusilə iqtisadiyyat təhsili alan hər bir tələbə üçün çox əhəmiyyətlidir. Çünki 3-5 il sonra məhs siz gənclər Blokçeyn texnogiyasının tətbiqi ilə formalaşan şirkətlərdə çalışarkən bu modeli anlamanız vacib olacaqdır.
Təlimdə iştirak etməklə aşağıdakı bilikləri əldə edəcəksiniz:
– Kriptovalyuta anlayışı;
– Blokçeyn anlayışı;
– Perspektivli kriptovalyutalar;
– Gələcəkdə daha yüksək işçi təlabatı olacaq sahələr;
– Blokçeyn texnologiyasının sıradan çıxaracağı iş sahələri.
Təlimin başlama və bitmə saatı:
11.00-13.00
Keçiriləcəyi yer: UNEC-in əsas tədris binası, Heydər Əliyev Mərkəzi, III mərtəbə, 305 saylı otaq
Təlimdə iştirak etmək istəyənlər martın 16-da, saat 11:00-da UNEC-in əsas tədris binasında yerləşən Heydər Əliyev Mərkəzinə gələ bilərlər. Təlim ödənişsizdir.
Təlimin sonunda iştirakçılara sertifikat veriləcək.
Təlimçi: Sənan Həsənov
Beynəlxalq Erickson kouçluq məktəbi tərəfindən sertifikatlaşdırılmış biznes kouçdur. Bank sektorunda – satış və marketinq sahəsində 12 ildən artıq təcrübəsi var.
Ali iqtisadi təhsilə malikdir. Həmçinin Niderland Marketinq İnstitutunun eksperti olaraq NIMA Marketing A və B proqramları üzrə tədris edir. Korporativ satış texnikaları, effektiv ünsiyyət, vaxtın idarə olunması, marketinq və s. mövzularda təlimlər verir. Təlimlərin praktiki, asan başa düşülən və interaktiv formada aparılmasını həyata keçirərək hər bir təlim iştirakçısının maksimum fayda əldə etməsini təmin edir.

Центр карьеры UNEC представляет информацию о тренинге:
Появилась одна из самых больших технологий XXI века, которая десять лет назад внесла новый подход к мировой экономической системе и модели бизнеса. Эта была технология блокчейн, созданная Сатоши Накамото. Эта технология, и действующие на его основе криптовалюты, формируют новую экономическую модель, и сегодня мы находимся на пороге этих изменений.
Быть в курсе этого новшества, глубоко его понять очень важно в частности для каждого студента, получающего экономическое образование. Потому что именно для молодежи, которая спустя 3-5 лет работая в компаниях, сформированных с применением технологии блокчейн, будет важно знание этой модели.
Участвуя в тренинге, вы овладеете следующими знаниями:
— Понятие криптовалюты;
– Понятие блокчейн;
– Перспективные криптовалюты;
– Сферы, которым будет большая потребность в будущем;
– Сферы деятельности, выдвинутые технологией блокчейн.
Начало и конец тренинга: 11.00-13.00 часов
Место проведения тренинга: основной учебный корпус UNEC, Центр Гейдара Алиева, III этаж, 305-я комната.
Желающие принять участие в тренинге могут прийти 16 марта в 11:00 часов в Центр Гейдара Алиева, который размешается в основном учебном корпусе UNEC.
В завершении тренинга участникам будут выданы сертификаты.
Инструктор: Санан Гасанов
Является специалистом по бизнес коучингу, сертифицированный Международной федерацией коучинга. Имеет стаж работы более 12 лет в банковском секторе – в сфере маркетинга и продаж.
Имеет высшее экономическое образование. Также являясь экспертом Нидерландского института маркетинга, преподает Маркетинг NIMA по программам A и B. Проводит тренинги по темам техники корпоративной продажи, эффективного общения, управления временем, маркетинга и др. Осуществляя тренинги в практической, доступной и интерактивной форме, гарантирует каждому участнику тренинга получения максимальной пользы