İlin Tələbə Gənclər Təşkilatı: UNEC TGT
UNEC-in tələbələrlə iş üzrə prorektoru, dosent Səadət Qəndilova və universitetin Tələbə Gənclər Təşkilatı (TGT) Gənclər və İdman Nazirliyi və Azərbaycan Tələbə Gənclər Təşkilatları İttifaqının (ATGTİ) keçirdiyi layihənin qalibi olub.
Gənclər və İdman Nazirliyinin dəstəyi və ATGTİ-nin təşkilatçılığı ilə keçirilən “İlin tələbəsi” müsabiqəsində UNEC-in prorektoru “2017-ci il ərzində TGT-nin fəaliyyətinin təkmilləşdirilməsinə və səmərəliliyinin artırılmasına göstərdiyi xüsusi köməyə görə” təşkilatçılar tərəfindən təltif edilib.
UNEC-in Tələbə Gənclər Təşkilatı isə 2017-ci ildəki uğurlu fəaliyyətinə görə “İlin Tələbə Gənclər Təşkilatı” nominasiyasının qalibi seçilib.
Prorektor S.Qəndilovanı və UNEC-in Tələbə Gənclər Təşkilatının üzvlərini təbrik edir, bundan sonrakı fəaliyyətlərində uğurlar arzulayırıq!

Студенческая молодежная организация года: СМО UNEC
Проректор по работе со студентами UNEC, доцент Саадат Гандилова и Студенческая молодежная организация (СМО) университета стали победителями проекта, реализуемого Министерством молодежи и спорта и Союзом студенческих молодежных организаций Азербайджана (ССМОА).
На конкурсе «Студент года», состоявшемся при организационной поддержке Министерства молодежи и спорта и ССМОА проректор  UNEC «За особые заслуги в совершенствовании и повышении эффективности деятельности СМО в течение 2017 года» награждена организаторами.
А Студенческая молодежная организация UNEC за успешную деятельность в 2017 году стала победительницей по номинации «Студенческая молодежная организация года».
Поздравляем проректора С.Гандилову и членов Студенческой молодежной организации UNEC и желаем успехов в их дальнейшей деятельности!