“Lider müəllim-Lider universitet” Radio UNEC-də müzakirə edilib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “Lider müəllim–Lider universitet” layihəsinə start verilib.
Layihənin məqsədi UNEC-in pedaqoji heyətinin peşəkarlıq qabiliyyətinin yüksəldilməsi, elmi tədqiqatın təbliği, şəxsi inkişafın artırılması, sosial fəaliyyət və ümumilikdə tədris prosesinə müsbət stimul verməkdir. Müsabiqədə tədris ili ərzindəki fəaliyyətinə görə 7 nominasiya üzrə “Lider müəllim” seçiləcək.
Layihə Radio UNEC-in canlı efirində müzakirə edilib. “Vizyon+” verilişinin aparıcısı Marketinq və Kommunikasiya Departamentinin direktoru Rasim Şərifovun qonağı Distant, qiyabi və əlavə təhsil mərkəzinin direktoru, layihənin müəllifi Səbuhi Tanrıverdiyevdir:

По Радио UNEC обсуждался проект «Лидер преподаватель – лидер университет»
В Азербайджанском государственном экономическом университете (UNEC) стартует проект «Лидер преподаватель – лидер университет».
Целью проекта является повышение профессиональных способностей педагогического состава UNEC, применение научного исследования, роста личного развития, стимулирование социальной деятельности и, в целом,  учебного процесса.  На конкурсе по 7 номинациям по служебной деятельности в течение учебного года будет избран «Лидер преподаватель».
Проект обсуждался в прямом эфире Радио UNEC. Гостем ведущего передачи “Vizyon+”, директора Департамента маркетинга и коммуникации Расима Шарифова является директор Центра дистанционного, заочного и дополнительного образования Сабухи Танрывердиев.: