“Lider müəllim-Lider universitet” Radio UNEC-də müzakirə edilib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “Lider müəllim–Lider universitet” layihəsinə start verilib.
Layihənin məqsədi UNEC-in pedaqoji heyətinin peşəkarlıq qabiliyyətinin yüksəldilməsi, elmi tədqiqatın təbliği, şəxsi inkişafın artırılması, sosial fəaliyyət və ümumilikdə tədris prosesinə müsbət stimul verməkdir. Müsabiqədə tədris ili ərzindəki fəaliyyətinə görə 7 nominasiya üzrə “Lider müəllim” seçiləcək.
Layihə Radio UNEC-in canlı efirində müzakirə edilib. “Vizyon+” verilişinin aparıcısı Marketinq və Kommunikasiya Departamentinin direktoru Rasim Şərifovun qonağı Distant, qiyabi və əlavə təhsil mərkəzinin direktoru, layihənin müəllifi Səbuhi Tanrıverdiyevdir:

“Leader teacher- Leader University” is discussed on Radio UNEC
A project of “Leader teacher- Leader University” has been launched at Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
The purpose of the project is the improvement of UNEC academic staff’s professionalism, promotion of scientific research, improvement of self- development and to a positive stimulus to social activities and in general teaching process. “Leader teacher” will be chosen on 7 criteria for their performances within the academic year.
The Project was debated lively on Radio UNEC. The Director of the Distance, Part-time and Secondary Education Center Sabuhi Tanriverdiyev became a guest of the Program “Vision” presented by the Director of the Marketing and Communication Department Rasim Sharifov.