Parisdə UNEC Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbi ilə İCD Biznes Məktəbi arasında ikili diploma dair razılıq əldə edilib
Erasmus+” proqramı çərçivəsində UNEC Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin direktoru i.ü.f.d. Anar Rzayev Fransanın Lion şəhərində yerləşən CEFAM (CEFAM: Ecole de commerce internationale) Universitetində “Regional İnkişaf və Geoiqtisadi əmək bölgüsü” mövzularına dair mühazirələr deyib.
Səfər çərçivəsində Paris şəhərində yerləşən İCD Biznes Məktəbi ilə (École de commerce et de Marketing ICD) bakalavr və magistratura səviyyəsində ikili diplom, müəllim-tələbə mübadiləsi və əməkdaşlığın digər sahələrinə dair uğurlu danışıqlar aparılıb, razılıq əldə edilib.
Qeyd edək ki, Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin iki tələbəsi – Nicat Behbudov və Aysel Kətanova CEFAM universitetində təhsillərini davam etdirirlər.

Agreement on Dual Diploma has been achieved between the UNEC International School of Economics and ICD Business School in Paris
Director of the International School of Economics of UNEC, PhD in Economic Sciences Anar Rzayev has made lectures on “Regional Development and Geo-economic Labor Division” at the CEFAM: Ecole de Commerce Internationale in Lion, France within the “Erasmus+” Program.
Negotiations on Undergraduate and Graduate Dual Diploma Programs, teacher and student exchange and other fields of cooperation with the ICD Business School (Ecole de commerce et de Marketing) situated in Paris were held and agreement was achieved during the trip.
Note that, two students of the International School of Economics Nijat Behbudov and Aysel Ketanova are studying at CEFAM now.