Tanınmış marketoloqdan UNEC Digital Marketinq Mərkəzinə dəstək
untitled-8976Tanınmış marketoloq Pərviz Əzimov müəllifi olduğu “Rəqəmsal marketinq – bələdçi” kitabını UNEC Digital Marketinq Mərkəzinə hədiyyə edib.
Cəmiyyətdə daha çox rəqəmsal marketinq mütəxəssisi kimi tanınan müəllif UNEC-də yeni yaradılan mərkəzin gələcəyinə böyük ümid bəslədiyini bildirib. Hədiyyə etdiyi kitabların rəqəmsal marketinq sahəsində yeni çalışanlar üçün bələdçi rolunu oynadığını qeyd edən P.Əzimov kitabın ümumilikdə 3 əsas mövzu və 20-dən çox yardımçı mövzulardan ibarət olduğunu diqqətə çatdırıb. 3 əsas mövzu – Google Adwords, SMM (Sosial Media Marketinq) və Affiliate marketinqdir. Hər 3 əsas mövzunun yazılma mexanizmi elə qurulub ki, oxucu mövzunu və köməkçi bölmələri oxuyandan sonra qeyd olunan platformalarda öz rəqəmsal reklamlarını çox rahat şəkildə aktivləşdirə bilər.
UNEC Digital Marketinq Mərkəzinə uğurlar arzulayan P.Əzimov bu sahədə böyük təcrübəsini paylaşmağa hazır olduğunu bildirib.

The support from the well-known marketer to the UNEC Digital Marketing Center
The well-known marketer Parviz Azimov presented his book “The digital marketing  – guideline” to the UNEC Digital Marketing Center.
The author, known in the society rather as digital markeing expert, said that  he held out the great hopes for the future of the newly created center at   UNEC. P. Azimov noted that his book played the role of  the guide for the new employees in the sphere of the digital marketing and drew to the attention that the book consisted of 3 main topics and more than 20 optional topics. The 3 main topics were Google Adwords, SMM (Social Media Marketing) and the Affiliate marketing. The writing mechanism of the each 3 main topics had been designed so that the readers could easily activate their digital advertisements on the platforms after reading the topic and the  affiliated sections.
Wishing the success to the UNEC Digital Marketing Center P.Azimov expressed readiness to share his longtime experience in this sphere.