Tələbə və magistrlərin nəzərinə: “IX Avrasiya İqtisadi Gənclər Forumu”
Ural Dövlət İqtisad Universiteti sizi “Asiya-Rusiya-Afrika” adlı IX Avrasiya İqtisadi Gənclər Forumunda iştirak etməyə dəvət edir.
Forumda dünyanın müxtəlif ölkələrindən 1000-dən çox tələbə, magistr və gənc mütəxəssisin iştirakı planlaşdırılır. Forum iştirakçıları layihələrini beş konqres çərçivəsində (iqtisadçılar, innovatorlar, maliyyəçilər, xidmət texnologiyaları və məktəblilər) təqdim edəcəklər. Forumda həmçinin aparıcı mütəxəssislər tərəfindən açıq dərslər və elmi tədqiqat işlərinin müsabiqəsi keçiriləcək.
Aprelin 17-də başlayıb 20-dək davam edəcək forum haqqında daha ətraflı buradan tanış ola bilərsiniz: http://eurasia-forum.ru/

The Ural State Economic University invites you to take part in the IX-th Eurasian Economic Youth Forum called “Asia-Russia-Africa”.
More than 1000 bachelor’s and master’s level students and the young specialists from around the world are expected to participate in the forum. The participants of forum will present their projects within the framework of five congresses (economists, innovators, financiers, the service technologies and the pupils). The forum will also host the competition for the scientific research and open lessons provided by the leading experts.
For getting more detailed information on the forum which is starting on April 17 and will continue until April 20, go to: http://eurasia-forum.ru/