UNEC-də kitab təqdimatı: “Uğura inan, öz biznesinə başla”
UNEC-in Karyera Mərkəzi Azərbaycan Banklar Assosiasiyası ilə birgə “Uğura inan, öz biznesinə başla” adlı kitabın təqdimat mərasimini keçirib.
Kitabın müəllifi bank-maliyyə sahəsində geniş təcrübəyə malik olan Elşən Bədirxanovdur. Kitab kiçik sahibkarlıqla məşğul olmağı planlaşdıran gənclər üçün nəzərdə tutulub. Karyera Mərkəzində təşkil edilən təqdimat mərasimində müəllif tələbələrə qeyri-neft sektorunun inkişafı üçün həlledici əhəmiyyət daşıyan kiçik və orta biznesin genişlənməsi haqqında məlumat verib. Gənclərin öz biznesinə başlamaları istiqamətində dəyərli tövsiyələrlə çıxış edib.
Sonda bütün iştirakçılara müəllifin imzası ilə kitab təqdim edilib. E.Bədirxanov UNEC-in kitab fonduna da “Uğura inan, öz biznesinə başla” kitabını hədiyyə edib.

Презентация в UNEC книги: «Поверь в успех, создай свой бизнес»
Центр карьеры UNEC совместно с Ассоциацией банков Азербайджана провел презентацию книги «Поверь в успех, создай свой бизнес».
Автором книги является Эльшан Бадирханов, имеющий широкий опыт в банковской и финансовой сферах. Книга предусмотрена для молодежи, которая планирует заниматься малым предпринимательством. На презентации, организованном в Центре карьеры, автор дал студентам информацию о расширении малого и среднего бизнеса, имеющее решающее значение для развития ненефтяного сектора, а также ценные советы в направлении создания молодежью своего бизнеса.
В завершении всем участникам мероприятия представили книги с автографами автора. Э.Бадирханов в знак подарка преподнес книжному фонду UNEC книгу «Поверь в успех, создай свой бизнес».