UNEC-in müəllim və tələbələri Praqada təlimlərdə iştirak edib
UNEC-in SABAH qruplarının muəllim və tələbə heyəti Praqanın İxtisasartırma və Təkmilləşdirmə İnstitutunda (Prague Institute for Qualification Enhancement) olub.
Praqanın İxtisasartırma və Təkmilləşdirilmə İnstitutunda UNEC muəllimlərinə “Universitetlərin beynəlxalq əməkdaşlığı: nəzəriyyə və praktika”, tələbələr üçün isə “Academic Writing” mövzusunda təlimlər keçiblər.
Təlimlərdə UNEC-in SABAH mərkəzinin rəhbəri Aida Quliyeva, İnformasiya Kommunikasiya Texnologiyaları Mərkəzinin direktoru Zöhrə Həsənova, SABAH qruplarının muəllimləri Mətin Firuzi, Şəhla Qəhrəmanova, Aysel Quliyeva və SABAH qruplarının 14 tələbəsi iştirak edib.

Преподаватели и студенты UNEC приняли участие в тренингах в Праге
Преподавательский и студенческий состав групп САБАХ UNEC побывал в Пражском институте повышения квалификации (Prague Institute for Qualification Enhancement).
В Пражском институте повышения квалификации для преподавателей UNEC были проведены тренинги на тему «Международное сотрудничество университета: теория и практика», а для студентов на тему “Academic Writing”.
В тренингах приняли участие руководитель центра САБАХ UNEC Аида Гулиева, директор Информационно-коммуникативных технологий Зохра Гасанова, преподаватели групп САБАХ Метин Фирузи, Шахла Гахраманова, Айсель Гулиева и 14 студентов групп САБАХ.