UNEC müəlliminin mühazirəsi Macarıstan universitetində maraqla dinlənilib
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetinin Beynəlxalq İqtisadiyyat Məktəbinin direktoru Anar Rzayev Macarıstanın Dunaujvaros Universitetində olub.
Avropa Komissiyasının Erasmus+ mübadilə proqramı çərçivəsində Dunaujvaros Universitetində olan A.Rzayev tələbələrə “Geoiqtisadiyyat” mövzusunda mühazirələr oxuyub.
Səfər çərçivəsində Anar Rzayev Dunaujvaros Universitetinin idarəçiliyi və biznes strukturları ilə əməkdaşlığın uğurlu təcrübəsi və metodları ilə yaxından tanış olub.
Qeyd edək ki, UNEC-lə Dunaujvaros Universiteti arasında birgə elmi təqdiqat işlərinin aparılması və beynəlxalq əməkdaşlıq məqsədilə Erasmus+  müəllim mübadilə proqramı çərçivəsində müqavilə imzalanıb. Proqram çərçivəsində Dunaujvaros Universitetinin professorları aprel ayında UNEC-in SABAH qrupunun tələbələrinə “Əmək bazarı” fənnini tədris ediblər.

UNEC Instructor lectures at the Hungarian University
The Director of the International School of Economics of Azerbaijan State University of Economics (UNEC) Anar Rzayev has visited the University of Dunaujvaros of Hungary.
Anar Rzayev lectured to the students of the University of Dunaujvaros on “Geo- economics” within the Erasmus+ Exchange Program of the European Union.
Anar Rzayev became familiar with the administration and business structures of the University of Dunaujvaros using successful experience and methods of cooperation within the trip.
It should be noted that UNEC and the University of Dunaujvaros signed the contract of cooperation on conducting joint researches and realization of international Erasmus+ Exchange Program. The Professors of the University of Dunaujvaros conducted classes on “Labor Market” to the students of UNEC’s SABAH Groups within the Program.