UNEC müəllimləri qalib gəlib
Mayın 18-də Ali təhsil müəssisələri işçiləri arasında keçirilən Voleybol üzrə Respublika Spartakiadasında UNEC komandası qalib gəlib. Spartakiada Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümünə həsr olub.
Gərgin keçən yarışda UNEC müəllimlərindən ibarət komanda Azərbaycan Dövlət Bədən Tərbiyəsi və İdman Akademiyasının komandasına 2:0 hesabı ilə qalib gəlib.
Qeyd edək ki, mayın 17-də keçirilən yarışda komandamız Azərbaycan Dövlət Mədəniyyət və İncəsənət Universitetinin komandasını 2:0 hesabı ilə məğlub edib. UNEC-in müəllimlərindən ibarət komandanın məşqçisi və kapitanı “İdman” klubunun müəllimi Vahid Yolçuyevdir.

UNEC’s Teaching Staff become winners
On May 18 UNEC’s team became the winner of the Republic Sports Competition held among the employees of higher education institutions on Volleyball.
The Competition was devoted to the 93rd Anniversary of the National Leader Heydar Aliyev’s Birthday. The team consisting of UNEC’s teachers won the tense competition to the teaching staff of Azerbaijan State Academy of Physical Culture and Sports in 2:0.
It should be noted that our team beat the team of Azerbaijan State University of Culture and Art in 2:0 on May 17. The coach and captain of the team consisting of UNEC’s instructors is Vahid Yolchuyev.